תקוות גדולות

שאלה: למה אתה מצפה מהנשים בכנס שלהן, ומההכנה המשותפת שלהן עם הגברים לכנס בערבה?

תשובתי: אני מצפה להרבה מאוד מהנשים, מפני שזה החלק העיקרי של הקבוצה העולמית שלנו. העניין הוא, שהנשים הרבה יותר צנועות מהגברים, הן מאוד פעילות אך מחזיקות את עצמן מאחור, בצד.

העזרה הנשית היא אין סופית, אבל את כל הפירות מיגיעתן הם בשלווה נותנות לגברים. כזה הוא הטבע הנשי. צריך לציין, שבזה הן וודאי קרובות יותר להשפעה מאשר הגברים. נשים עושות הרבה מאוד, אף על פי שאנחנו לא מרגישים את זה. לכן אני מברך את הפעילות שלהן ומאוד שמח על ההשתתפות שלהן.

חוץ מזה, בכל הקבוצות שלנו בעולם, מספר הנשים לא פחות מזה של הגברים, וזהו כוח עצום. עכשיו, כאשר כל האנושות מתחילה לנוע בהדרגה למצב חדש, שאינו מוכר לה, אז ההשתתפות הנשית חשובה במיוחד.

אנחנו זקוקים לרצון, להשתוקקות, ללחץ שלהן על הגברים. צריך להפוך אותן ליותר פעילות, כדי שהן תלחצנה עלינו, כמו אישה על בעלה שנמצא תחת פיקוחה התמידי. כי זה חשוב מאוד כאשר הגבר מרגיש שהאישה מעריכה את עבודתו הרוחנית, עוקבת אחריה, דוחפת אותו, מבינה במה הוא עוסק, מבקרת אותו. זה נותן לגבר משמעת ומכוון אותו.

אנחנו חייבים להרגיש את זה, ואז אנחנו נוכל להתקדם טוב יותר קדימה.

לכן, מצד אחד, חייבים לחלק את העבודה שלנו ואת חלק מהאירועים שלנו לגבריים ונשיים. אבל, מצד שני, אנחנו צריכים לעודד את החלק הנשי לחיבור ולאיחוד, לעבודה משותפת, ולתת להן את כל האפשרויות, כדי שיופיע אצלן רצון עוצמתי ענק, שיאלץ אותנו לממש אותו.

מתוך קורס יסודות הקבלה, הכנה לכנס, 30.12.2012

ידיעות קודמות בנושא:
תעזרו להתמודד עם הגברים
שאלות מנשים לקראת הכנס
לא להלחיץ, אבל ללחוץ

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/GQXIM

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest