רופא עליון

שאלה: אם כולנו מחוברים למערכת אינטגרלית אחת, כלולים זה בזה, אז המחלה שלי יכולה להתברר כלא שלי בכלל?

תשובתי: ודאי, אנחנו כולנו חולים עבור מישהו, רק שלא ידוע לנו עבור מי, למה ואיך.

יתרה מזה, נניח שכואבת לך הרגל. בוא ננתק את הרגל מהראש, שמהווה מרכז להרגשת הכאב. אתה תפסיק להרגיש כאב, אפילו אם ינסרו או יחתכו את הרגל. הכול מורגש בראש ולא בחלקי הגוף האחרים.

לכן, אף אדם אף פעם לא חולה עבור עצמו. נדמה לו שהוא מרגיש כאב בגוף שלו, אבל בעצם כך מתגלה בו ההרגשה של הקשר הרע בינו לבין האחרים.

שאלה: בתורה נאמר, שבמקרים כאלה צריך לפנות לכוהן. נניח, שש לי פצע ואני לא הולך לרופא עור אלא לכוהן.

תשובתי: הכוהן מביט: "מה הפרת, ידידי? משהו כאן לא בסדר אצלך!".

כלומר הוא רואה הפרה של האיזון. זה כמו אללופתיה (השפעת גומלין), רק לא רפואה עממית, אלא טבעית, סגורה אנרגטית לפי המחשבה והמבנה שלה, לפי הקשר ההדדי הפנימי, לפי זרימת כל הכוחות. כי הגוף של האדם כולל בתוכו את כל היקום.

מרפא אמיתי (כוהן) מבין את כל זה. כוהן, זו המדרגה העליונה ביותר של התפתחות האדם, ולכן הוא יכול לראות את כל אי ההתאמות שמופיעות בתוך האדם, לזהות באיזו דרגה הן נמצאות ואיך לרפא אותן.

קודם כל, הריפוי מתחיל מהבידוד של החולה מהאחרים, מפני שאי אפשר לתקן את הקשר שלו עם שאר המחנה, עם שאר קבוצת האנשים, אם הוא נמצא בכזה מצב ירוד ופגום.

שבעה ימים, חסד, גבורה, תפארת, נצח, הוד, יסוד, מלכות, זה ניתוק מוחלט מהאנשים, שבמהלכו האזור המבודד מתוקן על ידי "מסך" (כוח). לאחר מכן הוא יכול לחזור חזרה לתקשורת נכונה עם האחרים. כך מוּסר שורש המחלה והכול עובר.

רק כך צריך לרפא הכול עד לבעיות הקטנות ביותר, עד לתמצית, ש"הכול זה מעצבים". אין שום דבר אחר. תתקן את היחסים ההדדיים בין בני האדם ואתה תראה שכל המחלות ייעלמו לחלוטין! זה חוזר בכל הדרגות, רק שחלק בדרגה של מערכת העצבים, חלק נכנס למערכת של מחזור הדם, חלק למערכת הלימפה וכולי, עד שכל הגוף נהרס.

כל זה השתקפות, העתקה של יחסים הדדיים חיצוניים. והמדע כבר מדבר על זה.

מתוך התוכנית "סודות הספר הנצחי", 18.02.2014

ידיעות קודמות בנושא:
כוח האיזון הוא ערובה לבריאות
בריאות היא צורך רוחני
איזון בין בני האדם

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/0LZNH

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest