קפיצה לנצחיות

שאלה: עוד מעט יתקיים כנס בחרקוב. מה צריכה להיות המחשבה העיקרית שמכוונת אליו?

תשובתי: זו צריכה להיות מחשבה על כך שאנחנו נעשה איחוד כל כך רציני, שבו יתגלה הכוח העליון שיעזור לכל אחד לראות, להרגיש, להבין, איך הוא יכול בעצם לנוע.

לצערי, היום קיימת הפרעה גדולה מאוד, האנשים עדיין לא מבינים מה צריך לעשות. והם גם לא יבינו עד שלא יראו, לא ירגישו את עצמם בדרגה הרוחנית הבאה, דרגה של השפעה. יהיו להם בעיות, טענות, כל מה שרק אפשר.

שאלה: אתה מדבר על האנושות או על הקבוצות שלנו?

תשובתי: בראש ובראשונה אני מדבר על הקבוצות שלנו. לי אישית יש הכרח דחוף להעלות את התלמידים שלי כדי להתחיל לעבוד איתם כבר בדרגה אחרת.

אני מקווה שהסדנאות שלנו, הכנס שמיועד בסתיו, ואותה העבודה שאנחנו נעשה בזמן הזה בהכנה לכנס ובהפצת החומרים שלנו, השולחנות העגולים במערב, באמריקה ובישראל, כל זה ייתן כזאת תוצאה, שאנחנו נוכל על ידי המאמץ המשותף שלנו לצאת לדרגה הבאה. אני כל הזמן מצפה לזה. וזה מתקרב.

זה כמו קפיצה מעל תהום, שאתה צריך להניע ולטלטל היטב את עצמך ורק אחר כך אתה תוכל לקפוץ בהצלחה. יש לנו עכשיו כזה טלטול, כמו לחתול, שמתנועע, בודק, ואחר כך קופץ. במצב כזה אנחנו נמצאים עכשיו. דבר כזה עוד לא היה בהיסטוריה, מפני שלאחר "שבירת הכלים" אנחנו הראשונים שמתחילים להיתקן.

שאלה: כלומר, יש לך הרגשה של דאגה ושמחה שעוד רגע זה יתרחש?

תשובתי: אני פשוט יודע שזה צריך להיות, ומרגיש דאגה מסוימת מכך שהעולם, כפי שנדמה לי, נע לקראת הסיום הרבה יותר מהר ועלינו למנוע את הסיום הזה.

אנחנו יכולים לעשות את זה אם נתקבץ לכלי אחד ויחיד, לרצון כללי משותף, ואז העולם ילך אחרינו. וכולם פתאום יגלו שקיימת שיטה, קבוצה, ארגון, שמסוגל לתת לעולם פילוסופיה חדשה, פרדיגמה חדשה.

אבל אם אנחנו לא נשיג את זה ולא יהיה לנו כוח, אז גם האנושות לא תרגיש שום דבר. אנחנו צריכים להתגלות בעולם הזה כמעבירים של הכוח הרוחני, המאחד העליון. ואז העולם, בעזרת "חוש הריח", ירגיש שהכוח קיים אצלנו וכולם יימשכו. לכן חשוב מאוד עכשיו להכין המון מחנכים, מורים, מרצים, שצריכים לעבור סדנאות וקורסים להכנה אינטגרלית, כדי שהם יבינו על מה מדובר, אף על פי שעדיין לא נמצאים בהשגה. אבל שכבר יהיו החומרים, השיטה והכול מסביב ינוע לקראת זה.

אני חושב שלקראת הכנס בסתיו אנחנו בהכרח נפרוץ, העולם יאלץ אותנו. יש כאן צורך מפני שהעולם זקוק לתנועה קדימה. אם אנחנו באמת נתפוס את הפוטנציאל הרוחני הזה, אז כל העולם מייד יתחיל להרגיש ולהתקדם מפני שכולנו נמצאים בשדה אחד ויחיד.

כמו שמטען בשדה חשמלי נע לעבר המקור שלו, לפוטנציאל, כך גם כל העולם פתאום ירגיש שיש לנו פיתרון לבעיה, דווקא אותו הפוטנציאל, אותו האיחוד שאותו אנחנו נתפוס. זה לא רק שישכנע את כולם, הם לא יצטרכו את המילים, הם פשוט יחכו: "תן לנו את מה שיש לך!". בדרישה כזאת הם יפנו אלינו.

מתוך השיעור הווירטואלי, 27.05.2012

ידיעות קודמות בנושא:
סוף למחלות הגדילה
השקפת עולם שמשנה את האנושות
כיצד להשיג הצלחה מקסימאלית

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/LSO6T

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest