צעדים מעשיים

לכל אחד מאיתנו יש משפחה, חברים, עמיתים לעבודה, חבר לגדוד. אתם נזכרים בשמות של החברים שלכם, של המכרים? נהדר!

תזמינו אותם לפגישה. היא יכולה להתקיים בסלון שלכם, בפארק או במועדון, לא חשוב היכן. תתיישבו במעגל ותתחילו לדבר על הקשר ביניכם. תדברו על איך לשמור על האיחוד בעָם, איך להגביר אותו, להביאו עד למקסימום, איך לשמור אותו בנקודת רתיחה גבוהה.

על איך לפתוח לרווחה את הלבבות זה של זה, על כך שאנחנו כולנו, משתתפי השיחה הזאת, מקושרים חזק זה עם זה. כן, כן, תדברו על מה שיקרה אם אנחנו נצליח באמת להיות קרובים זה לזה.

רק צריך, שבזמן השיחה אתם תזכרו כלל אחד חשוב, כל אחד רק משלים את זה שמדבר. אנחנו לא מתווכחים, לא שוללים ולא נכנסים לדבריו של האחר, לא משנים את נושא השיחה. אין אנשי שיח יותר חשובים או פחות חשובים. כולם שווים וחשובים באותה מידה.

אחד מאיתנו מתחיל לדבר? נפלא! לאחר שהוא סיים, הבא בתור מתחיל לדבר, אחר כך הבא אחריו וכן הלאה לפי המעגל. כשתעשו כך, אתם באופן הטבעי ביותר תרגישו חום, ביטחון, כוח. זהו הכוח של האיחוד שלנו, הכוח שעל היסוד שלו אנחנו נולדנו כעָם.

ואם אנחנו ניצור בינינו קשרים מעגליים, בדומה לקשרים המעגליים שבטבע, אנחנו נרגיש כוח פנימי עצום. והוא, הכוח הזה, ייצור בחברה אווירה בריאה, שהודות לה יבואו אלינו באופן טבעי שלום, שלווה והצלחה.

רוצים לבדוק שזה לא דמיון? רוצים להרגיש את כוח האיחוד הזה? תשתתפו באחד מהמעגלים, שאנחנו עורכים ברחבי המדינה, או פשוט תזמינו אותנו אליכם, ואנחנו נגיע בשמחה.

מעגלי שיח בכל רחבי הארץ.

כדי למצוא את המעגל הקרוב אליכם, חייגו לטלפון: 1-700-509-209.

צפו בערוץ 66 ללא תשלום גם ב – HOT וגם ב – YES.

בערוץ 66 תוכלו לצפות בשיעורים, הרצאות, קורסים, תוכניות, המוקדשות לאירועים אקטואליים ותרבותיים, תוכניות חינוכיות וחיי משפחה.

אתר האינטרנט שלנו הוא :www.kab.co.il

לקריאת החוברת במלואה – כאן.

ידיעות קודמות בנושא:
הגיעה העת לפעול
האם אנחנו מוכנים לזה?
לא נצליח לברוח

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/vuDyk

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest