מהפך במודעות

laitman_2008-10-31_detsky-urok_9581_w.jpg

במשך שנים אנחנו סברנו שאהבת חברים, קבוצה והפצה, הם משחק ילדים. שמחייבים אותנו לעסוק בזה. רבים עדיין חושבים: "כאן מדובר על העולם העליון, ואילו אנחנו צריכים לעסוק בהפצה כלשהי. בשביל מה אני צריך להציע את כל זה לאנשים? בשביל מה צריך את זה?".

אולם בהדרגה, תחת השפעת האור העליון, המודעות, ההכרה של המתרחש משתנה בנו. רק כעבור מספר שנים אדם מתחיל להבין שיישׂום השיטה מתממש רק בתוך הקשר שלו עם האחרים, שהעולם הרוחני לא נמצא איפה שהוא מעבר לאוקיינוס, באיזה מקום אחר, אלא נמצא כאן, רק אתה צריך לשנות את עצמך בתפיסה הפנימית, עכשיו אתה רוצה הכול לעצמך, עליך להפוך למצב הפוך, ליציאה מתוך עצמך. במקום פנימה – החוצה.

ההכרה בכך, שהכול תלוי ביחס הפנימי שלך כלפי העולם, זה מהפך מאוד חזק ומהפכני באדם. האור באמת צריך זמן רב מאוד להשפיע עלינו.

כל שיעור, כל תוספת, היא עוד מנה מזערית של "האור המקיף" שמשפיעה מרחוק על כולם ומקרבת אותנו.

בכל רגע מתרחשים שינויים עצומים. אך בכזאת כמות שזה לוקח כמה שנים.

בעבר זה לקח שנים רבות, נניח 20 שנה. היום זה יכול להיות מצומצם למספר שנים. בהחלט אפשרי שכאשר ההמונים יגיעו לזה, וכל אחד במקצת, על ידי המאמץ שלו ישתוקק לזה, כמובן שהזמן יתקצר עוד.

אבל בכל אופן, זה כבר מהפך בתודעה, בהכרה, שכבר אינך חושב במונחים של זמן ומרחק, כאילו שהעולם העליון נמצא איפה שהוא רחוק, אלא אתה כבר מבין שהוא נמצא כאן, ופשוט היחס שלך אליו ואופן המחשבה שלך הם שמולידים אותו.

מתוך השיעור הווירטואלי, 08.04.2012

ידיעות קודמות בנושא:
להשתחרר מתוך תמונת העולם האגואיסטית
תנו לאור לעבוד!
הדרך אל המציאות המושלמת

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/FOUe0

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest