להתמוסס באחרים

laitman_2011-01-04_congress-we_9809-70.jpg

שאלה: כשאנחנו נמצאים בכזאת קירבה פיזית בכנסים, על מה בדיוק אנחנו רוצים להתגבר, על כוח האגואיזם? וגם, האם עלינו להרגיש את הרצונות של החברים? לתת לכולם מצב רוח טוב? על מה אנחנו צריכים לחשוב בזמן הזה?

תשובתי: אני אישית ממליץ להרגיש באופן מקסימאלי את המצב הכללי. אל תחפרו בתוך עצמכם, אל תתעסקו ב"חיפושׂים אחרי הנשמה", אתם אף פעם לא תמצאו אותה בתוככם, מפני שהיא לא קיימת אצלכם, אין באף אחד בכלל. הנשמה שלכם, היא מחוץ לכם!

נסו להרגיש את המצב הכללי: את הרוח הכללית של האסיפה הגדולה הזאת של רצונות לאיחוד, שבה נתאספו אנשים שהשקיעו מאמצים עצומים, אמצעים, המתנה וציפייה לאירוע מסוג זה במשך חודשים רבים ואפילו שנים, בכדי למצוא באיחוד הזה את הכוח העליון הכללי של הטבע, את כוח ההשפעה והאהבה, את הבורא.

עליכם לתפוס את הרוח הכללית הזאת. וכשהיא תתחיל לעבוד בכם, אז תעשו את הדבר היחיד הנכון, הטוב ביותר, תתמוססו בתוך הרוח הכללית הזאת, כמו עוּבר ברחם אימו. ואז אתם תתחילו להרגיש, כיצד תכונת ההשפעה הזאת עובדת עליכם בהדרגה, מעצבת אתכם, בונה מכם חוש הרגשה חדש של מרחב חדש. לא ההרגשה שמקבלת, שמכוונת לעצמכם האהוב, אלא המשפיעה, המכוונת והמשתוקקת אליהם האהובים. הפעולה הבטוחה ביותר להצלחה, זה שתשאירו את כל המחשבות על עצמכם ותתמוססו ברוח הכללית של הכנס. נצלו כל רגע של הפגישה שלנו.

מתוך השיעור הוירטואלי, 29.05.2011

ידיעות קודמות בנושא:
כיצד להשיג הצלחה מקסימאלית
המסך שעליו יתגלה הבורא
להצטרף נכון לכנס "קבלה לעם" העולמי

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/7zu65

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest