דף הבית / משבר עולמי / תפקיד ישראל / התנועה האיסלמית

התנועה האיסלמית

הערה: לפני מספר ימים הוציאו את הפלג הצפוני של התנועה האיסלמית אל מחוץ לחוק. בכירים נעצרו, כך גם הכסף, הקשרים והמחשבים שלהם. כל מי שמשתייך לתנועה הזאת, נעצר. בעולם המוסלמי הפעולות של ישראל עוררו סערה גדולה.

תשובתי: אני סבור שהמדינה נקטה כאן באמצעים כמוצא אחרון. טבעי שמצד אחד, התגובה של התנועה האיסלמית תהיה סוערת ולא נעימה. אבל מצד שני, ככל הנראה יש אצלם תוכניות כאלו שצריך להפסיקן מיד, אחרת האסון יהיה בלתי נמנע. למדינה לא נשארה ברירה אחרת. לפי חוקי התורה: "הבא להורגך, השכם להורגו". לכן אנחנו צריכים להגן על עצמנו, מבלי לשים לב לְמה שיאמר העולם! והעולם בכל מקרה יעסוק רק בלשלוח לכאן אזהרות והחלטות מכל מיני סוגים. אנחנו לא צריכים לשים לב לזה, זה הכול! לא צריכות לבוא מאיתנו כל מיני הצהרות ותגובות: לא טובות ולא רעות.

הגיע הזמן שנתחיל לעסוק בעצמנו, מפני שאנחנו מעוררים את התגובות השליליות הללו, והמצב בעולם הוא תוצאה מהעבודה הלקויה שלנו, כלומר בגלל חוסר הקשר בינינו. אנחנו הפקק שסותם את המעבר של האנרגיה העליונה הטובה לעולם שלנו. לכן כל האנושות מתפתחת רק ברוע, בתוך האגו! והכנף השנייה, הכוח השני החיובי, לא נמצא, הוא לא מתגלה בעולם שלנו. צריך לגלות אותו, להוציא מהסתרה ולאזן על ידו את האגו. ולעשות זאת יכולים רק היהודים על ידי החיבור והאיחוד שלהם. ואז דרך האיחוד שלנו, כמו דרך עדשה, תעבור האנרגיה העליונה הטובה לעולם, תאזן את הכוחות הרעים, והעולם יתחיל להירגע. בכך מסתכמים התפקיד של היהודים, סיבת האנטישמיות ותיקון העולם.

נקווה, שדווקא כך נתקן את העולם, ולא על ידי איסור של כל מיני ארגונים. כי יש לנו אפשרות פשוט להופכם לטובים! הכול תלוי רק בנו!

מתוך תוכנית הטלוויזיה "שיחות עם מיכאל לייטמן", 17.11.2015

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/YVhch

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest