השתתפות כוללת

הכנס בבולגריה, שיעור מס' 2

שאלה: איזו השפעה יש לאירועים כאלה כמו כנס, שבו אנחנו משתדלים בכל הכוח להשיג איחוד גדול יותר, על הפעולות של החברים שלנו בישראל, או חברים אחרים, שעוברים עכשיו זמנים קשים?

תשובתי: כולנו, ממש כל האנושות, מקושרים הדדית במיליארדי חוטים ברשת אחת. זו כמות אין סופית של קשרים, שאינה נמדדת בכמות, אלא באיכות. הרוחניות נמדדת באיכות ולא בכמות.

הכנס שלנו בנוי על שילוב, הבנה, כנות ולבביות הדדיים, על כך, כדי באמת להרגיש את עצמנו יחד. אנחנו רוצים שבינינו ייווצר אחד שלם יחיד וחם, שבו תתחיל להתגלות אנרגיה עליונה, אור עליון, מה שהיה קיים בכלי הכללי לפני שבירתו בעולם העליון. לכן, על ידי התאספותנו בכנס הזה כאן, עכשיו, אנחנו מספקים עזרה גדולה מאוד לקבוצה הישראלית.

זה נפלא שכך קרה, כי אף אחד הרי לא תכנן את זה. אם הייתי יודע שנצטרך לעבוד כל כך קשה על ההפצה בישראל, אז ודאי שלא הייתי קובע את הכנס לתאריך הזה.

אבל מצד שני, הבורא סידר לנו הכול בכזאת צורה, שהרבה אנשים שכבר מוכנים לחיבור, התאספו יחד וזו עזרה גדולה מאוד. אני מאוד מרוצה שהכנס הזה נערך דווקא בזמן, כאשר אנחנו ממש מנתצים שם את "מחיצת הברזל" בין חכמת הקבלה וכל האנושות. אנחנו כולנו משתתפים בזה!

מתוך שיעור מס' 2 בכנס בבולגריה, 01.11.2013

ידיעות קודמות בנושא:
בחוד החנית
אין דרך חזרה
הכנס הוא לא למעני

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/HPtsI

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest