דף הבית / המשבר ופתרונו / הפתרון / הפתרון 77 – ההגירה לאירופה

הפתרון 77 – ההגירה לאירופה

חכמת הקבלה מתארת כי האיסלאם עתיד לשלוט בכל העולם. האם תופעת הפליטים וההגירה ההמונית לאירופה מסמנת על תחילת תהליך זה והאם מדובר בהתפתחות טבעית או בתהליך מאורגן? (שיחה עם הרב ד"ר מיכאל לייטמן והצוות הכלכלי)

תוכנית הטלוויזיה "הפתרון" בנושא "ההגירה לאירופה".

לצפייה/האזנה: | MP3 אודיו | MP4 וידאו |

להורדה: | MP3 אודיו | MP4 וידאו |

קטעים מהשיחה:

אני רואה מערכת אחרת, אני רואה מערכת מלמעלה איך שזה מכוון, וכמו שגם כתוב שצריך להיות בימינו, שהאסלאם הוא ישלוט בכל העולם.

אם אנחנו מדברים על מי מכוון את האנשים, אז ודאי שהמערכת העליונה, מערכת הטבע.

אנחנו לא יכולים להתמודד עם שום דבר בחיים. יש לנו רק התמודדות אחת, אם אנחנו נלמד את חוק החיים, איך שהוא מנהל אותנו, אז בהתאם לזה אנחנו נדע מה אפשר לעשות בו.

השתלטות האסלאם על אירופה תביא אחר כך למצב, שגם האסלאם וגם הנצרות יבואו יחד נגד ישראל. זה השלב הבא.

מה זה חברה מתוקנת? היא חייבת לדאוג לזה שיהיה מתוקן כל העולם. שכל האנושות תהיה מתוקנת. שרמת החיים תהיה אחידה לכולם כי כולם כמשפחה אחת.

אם אנחנו רוצים לדעת מה יהיה מחר, צריכים לדעת את חוקי הטבע, אז בואו נחקור ונראה. אבל לא שאתה אומר, לפי הלוגיקה של האדם, אלא אנחנו צריכים להיות כבר במקום אחר לגמרי, מאיפה שאנחנו.

אם האווירה היא טובה וכולם רוצים לטובת כולם, ושכדור הארץ ממש יגיע לפריחה כללית, אנחנו נדאג שכולם איפה שנמצאים האנשים, יהיה להם טוב, שבכל רגע ורגע תהיה מגמה לשוויון ורמת חיים בהכרח אחידה.

אנחנו צריכים לבדוק בהתאם לחוק הטבע. ולא עם הלוגיקה שלנו אנחנו בודקים. אני הולך למעלה מהלוגיקה שלי. אם אתה שואל אותי כאדם הגיוני, אז אני אומר לך, שאני הנאיבי ביותר שבעולם. ודאי שכן. אני לא מציאותי. רק אני מסתכל על החוק הטבע שהוא למעלה מאתנו, ולאן הוא לוקח אותנו, ואני לוקח אותו מעלי ואומר, זה מה שאנחנו צריכים לעשות. אז אנחנו נעשה בכל צעד ושעל.

אני רואה איך שהוא בא לביטוי. הוא בא לביטוי שהוא הולך להשתנות, ובכל פעם. ואם אני רוצה להצליח, אני צריך לדאוג שהרצון לקבל הזה יעבוד בהתאם לאותה נוסחת ההתפתחות שאני רואה.

אם אתה רוצה להצליח מהיום למחר, אתה צריך לגרום לחיבור מהיום למחר.

תוכניות קודמות:
הפתרון 76 – כוח הכסף
הפתרון 75 – מחקר החיבור
הפתרון 74 – המגזר העסקי

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/YphFf

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest