דף הבית / המשבר ופתרונו / הפתרון / הפתרון 68 – כלכלת ארצות הברית

הפתרון 68 – כלכלת ארצות הברית

כלכלנים ופוליטיקאים בעולם מייצרים תחושה של יציאה מהמשבר הכלכלי. האם יש בסיס לתחושה זו וכיצד שינויים חברתיים ודמוגרפים בארצות הברית קשורים ומשפיעים על מצבה הכלכלי? (שיחה של חברי הצוות הכלכלי עם הרב ד"ר מיכאל לייטמן)

תוכנית הטלוויזיה "הפתרון" בנושא "כלכלת ארצות הברית".

לצפייה/האזנה: | MP3 אודיו | MP4 וידאו |

להורדה: | MP3 אודיו | MP4 וידאו |

תקציר השיחה:

האמריקאי הממוצע השתנה מאוד, הוא איבד את הגאווה שלו, הביטחון שלו, ההתנשאות שלו על אחרים, ההתנשאות כלפי העולם. לארצות הברית מגיעים הרבה מוסלמים, באים ומתיישבים שם בכל מיני צורות. זה כאילו מין תוכנית מדינית, וזה מורגש מאוד בארצות הברית.

האוכלוסייה האפרו-אמריקאית והלטינו-אמריקאים תופסים היום בארצות הברית את מקומם של האוכלוסייה האירופאית, האנגלו-סאקסית, גרמנית, שהייתה הייסוד של בניית ארצות הברית. אוכלוסייה זו נעלמת, קודם היא הייתה מתגאה, היא הייתה הקובעת, היא הייתה הסמל של המדינה, היום זה בכלל לא כך. וכיום רואים שבהרבה מאוד מקומות בארצות הברית, הדת השלטת זה האיסלאם.

הכלכלה האמריקאית ממשיכה להתקיים רק מתוך כך שהיא גונבת ומדפיסה כסף. הם לא יכולים להפסיק להדפיס, ורק בזה הכלכלה שלהם קיימת. האמריקאים חיים מזה שהם גונבים מהעולם כל שנה מאות מיליארדי דולרים. כמה עוד זה יכול להתקיים בצורה כזאת? הם עושים הכול כדי שלא יהיה תחליף לדולר. שלא נטעה ונחשוב שמה שקורה באירופה עם היורו, עם הכלכלה והעם, קורה מעצמו. זה הכול מידיה של ארצות הברית. העובדה שכלכלת ארצות הברית עדיין מחזיקה, לא מחלישה את טיעון לגביי הפתרון, שהוא רק דרך חינוך ושינוי האדם. זה רק מאריך קצת את התהליך, לא יותר מזה. זאת אומרת, המכה תהיה יותר קשה, היציאה תהיה יותר קשה, לא יותר מזה.

ארצות הברית מדינה פאשיסטית. מדינה מאוד קשוחה, משטר נוראי וקשה. את זה לא רואים, זה נמצא בפנים, אבל הם מאוד שומרים על עצמם. אתה לא יכול לעשות שם מה שאתה רוצה.

הפתרון בשבילם הוא לחזור לזהב, זה נקרא עולם האמת. זה נקרא כלכלה אמיתית.

תוכניות קודמות:
הפתרון 67 – תקציב המדינה
הפתרון 66 – הון שחור
הפתרון 65 – סין

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/oNN2T

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest