הניצוצות שצפים

שאלה: כיצד מודדים האם המפגש עבר נכון, האם המדד הוא הופעת ההרגשה של "כדור פטל" בזמן המפגש?

תשובתי: "כדור פטל" הוא מושג של קבוצה שמתחברת לאחד, "עשירייה" שמתחברת לאחד. ואז כל אחד מתוך העשרה האלה מאבד את הרגשת עצמיותו ומרגיש שהוא נמצא בתוך מדרגה יותר גבוהה. במצבנו אנחנו היינו עשרה ובמדרגה הבאה העשירייה הזאת הופכת לאחד. אני מכנה את האחד הזה "כדור הפטל".

כל אחד צריך להשתדל לתאר את עצמו בצורה כזאת. אנחנו מבטלים את עצמנו, עולים למעלה בעזרת כוח ההשפעה ובמקום עשרה הופכים לאחד, אבל כבר במדרגה הבאה. זה נקרא "עליית מ"ן".

אנחנו נכנסים בתוך העליון כעוּבָּר ומתחילים להרגיש זאת. "כדור הפטל" הופך לטיפת זרע כלפי העליון. לכן, כאשר אנחנו מבטלים את עצמנו וביחד נכללים בו, אנחנו מרגישים משהו אבל לא יודעים בדיוק מה זה. טוב לי בגלל משהו שנמצא מחוץ לי, אבל אני לא ממש מבין היכן אני נמצא ומה קורה. זאת תחילת העיבּור.

אם בזמן המפגש עם הקהל מגיע פתאום רגע של חום בלתי רגיל, אז צריכים יחד איתם להיכנס לתוך "כדור הפטל". על ידי זה אתה מעורר אותם.

לכל אדם קיים שורש הקשר עם הבורא, "רשימו" שהגיע לשם אחרי "שבירת הכלים". ההבדל הוא רק עד כמה עמוק הוא חבוי. כי בסופו של דבר, כולם צריכים להגיע לתיקון. לכן, כאשר אתה ביחד איתם יוצר את "כדור הפטל", את הרגשת החיבור המיוחדת, אז על ידי זה אתה מעביר להם את ההתעוררות שלך, את "האור המקיף". ואז, ה"ניצוץ" שחבוי בתוכם הרבה יותר עמוק ולא מאפשר לאדם להרגיש אותו, מתחיל להתקרב ולצוף.

מתוך ההכנה לשיעור 23.08.2013

ידיעות קודמות בנושא:
כדור פטל יאיר את כל העולם
התפעלות שלא מגיעה
כדור פטל של אהבה

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/TnIbg

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest