האנושות = 1

שאלה: האנושות, זוהי רשת ענקית, שבה בני האדם מקושרים ביניהם באיזה אופן. אם האדם לומד בצורה נכונה את השיטה של החינוך האינטגרלי ועובד במעגלים, אז זה הופך להיות לסגנון חייו. איך המעגלים האינטגרליים הופכים לרשת גלובלית?

תשובתי: ההכרה החברתית החדשה תתחיל להתגלות דרך כל אמצעי התקשורת, ואפילו פשוט מתוך שמועה: במפעלים, בבתי ספר, וכולי. המערכת עצמה תתחיל להתגלות פה ושם מהקשר הכללי בחברה, בדיוק כפי שצצות פטריות מעל פני האדמה אחרי הגשם.

אבל כיצד זה יינעל לרשת אחת יחידה, אני בינתיים לא מתאר זאת לעצמי. אני התרגלתי לדבר מתוך ניסיון מעשי. אנחנו לא נקבל מתכון מוכן. אנחנו בכל מקרה נצטרך לאחד עשיריות של אנשים למאות, לאלפים, וכולי. אנחנו נצטרך לעבוד על החיבור ביניהם, עד שכל עשירייה תהפוך להיות כאיש אחד. ואחר כך, נניח, עשר עשיריות יתחברו למאות, ומאות יתחברו לאלפים, וכולי. לכן, בכל מקרה, חייבות להיות פעולות מאחדות.

כך אני רואה את התהליך הזה, מפני שאי אפשר לעשות חלק קטן כלשהו של המערכת האינטגרלית הכוללת, אם זה לא עשירייה. והחיבור בין העשיריות צריך להיעשות לפי אותה השיטה, אבל בכל זאת כבר ברמה אחרת.

כאשר העשיריות מתחילות להתחבר ביניהן, אז יוצאת תוצאה איכותית חדשה, המאות היא תוצאה חדשה עוד יותר איכותית, וכן הלאה, עד למצב האידיאלי, עד שכל האנושות תהפוך להיות אינטגרלית, כלומר שווה ל- 1 פוטנציאלי.

מתוך התוכנית "חכמת ההמונים",שיחה מס' 1, 06.05.2013

ידיעות קודמות בנושא:
התפשטות של מחשבות
אינטגרליות: אופקים חדשים
"שולחן עגול" הוא מכשיר של אינטגרציה

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/jGZTU

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest