דף הבית / אקטואליה / אלימות והסתה ברשת (חיים חדשים – 641)

אלימות והסתה ברשת (חיים חדשים – 641)

מה שקורה ברשת, משקף את מה שקורה בחברה האנושית, אך עדיף קרב וירטואלי על קרב פיזי. ככל שנכיר מהר יותר בכך שאנחנו חיות רעות, כך נוכל להתקדם לתיקון טבע האדם. (הרב ד"ר מיכאל לייטמן בשיחה עם אורן לוי וניצה מזוז)

תוכנית הטלוויזיה "חיים חדשים" בנושא "אלימות והסתה ברשת".

לצפייה/האזנה: | MP3 אודיו | MP4 וידאו |

להורדת התוכנית: | MP3 אודיו | MP4 וידאו |

תקציר השיחה:

מה שקורה ברשת, משקף את מה שקורה בחברה האנושית, אך עדיף קרב וירטואלי על קרב פיזי. ככל שנכיר מהר יותר בכך שאנחנו חיות רעות, כך נוכל להתקדם לתיקון טבע האדם.

הרשת תקבע את עתיד האנושות, ולא גופים ארכאיים כמו האו"ם או אונסק"ו. אנשים מתורבתים לכאורה, מרשים לעצמם להשתולל ברשת, ובעתיד ימציאו טכניקות לחיסול עמים שלמים דרך הרשת.

כיום מתנהל ברשת "בית הספר לשאהיד הצעיר", בעתיד יסבירו ברשת איך מכינים פצצת אטום. דברים רעים מתפשטים מהר יותר מטובים, כי זה מותאם לאגו שלנו, אנו נהנים מרע. בעתיד הרשת תהפוך כל כך גרועה, עד שנבין שהיא תמונת רנטגן של הרוע שבנו.

מתוך כך נגיע לתיקון טבע האדם, לתיקון הרוע שבאדם, ונלמד להתקשר בטוב לכולם. אנשים אוהבים לראות רע, האוויר הפתוח שלנו זה רע, שנאה, אלימות. הרשת חוסכת לנו המון דם, ובעצם היא המחנכת של האדם, לא בתי הספר. בעתיד הרשת תסייע לנו לשנות את הטבע שלנו ולהתייחס לכולם בחיבור, אהדה ואהבה.

תוכניות קודמות:
ישראל והסופה (חיים חדשים – 640)
אסונות טבע (חיים חדשים – 639)
הטובים (חיים חדשים – 638)

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/MkK1M

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest