דף הבית / המשבר ופתרונו / אירופה העתידית

אירופה העתידית

בכתבה שהתפרסמה אתמול דובר על כך שאירופה נמצאת במצב מלחמה של האליטות עם תושבי היבשת. את תושבי אירופה אופפת תחושה של ייאוש שנובעת מההגירה ההמונית שמדכאת ומכניעה את התרבות המקומית ומבחינת כמות האוכלוסיה.

היה נדמה, שהנציגים הנבחרים של העם ינקטו בצעדים לתיקון המצב. אבל באירופה הדמוקרטיה אינה מתפקדת יותר בצורה כזאת. ראש הממשלה לשעבר של שבדיה התבטא ששבדיה שייכת למהגרים ולא לשבדים. בגרמניה אסרו על הפגנות נגד העלייה בכמות המהגרים. בסקנדינביה הנהיגו חוק שאוסר להעביר ביקורת על ההגירה. וכל זאת למרות שאפילו האו"ם יוצא בקריאה שאם מצב ההגירה ימשיך כך במדינות אירופה, שבדיה לדוגמה תהיה בשנת 2030 מדינת עולם שלישית.

האיחוד האירופאי, שהיה בעבר הפינה הכי מתורבתת ומתקדמת של העולם, נכנס בהדרגה למערכת גלובלית של כוח עבודה זול, שאותו מנהלים הבירוקרטים. בשם התועלת המרבית, פקידי הממשל מרחיקים מהחברה את התרבות, האתיקה, המוסר והזהות. טוטליטריזם כזה יקרוס מאותה הסיבה כמו שהנאציזם קרס.

ואילו תושבי אירופה, ברובם נראים כסהרוריים, שמקבלים בצורה פאסיבית את הפרדיגמות שכופים עליהם, של עולם חדש ונפלא. מה שמנחם זה שאנשים מסוימים מתעוררים בהדרגה, למרות שהם מהווים בינתיים מיעוט. החלק המוסלמי של התושבים יכול להתנגש עם הפועלים מהמחוזות, ואילו האצולה הפריזאית והבורגנים לא ישימו לב לבעיה או ימשיכו לתמוך במוסלמים, כפי שזה מתרחש היום.

ואני נזכר שזה כבר נאמר אצל הנביאים, שבאחרית הימים יתחיל עימות גדול בין הנוצרים והמוסלמים, ואחר כך הם יפנו נגד ישראל, ובעימות הזה יתגלה לאנושות פתרון הבעיה, המדרגה הבאה של ההתפתחות שלנו.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/1kGZo

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest