דף הבית / המשבר ופתרונו / תמסורת רוחנית

תמסורת רוחנית

הכנס הווירטואלי באמריקה, שיעור מס' 3

אנחנו נמצאים בשלב ההתחלתי של המשבר העולמי. הוא ימשיך להתגלות יותר ויותר, ואנחנו נצטרך להתקדם יחד איתו, עד שהאנשים ירגישו שהם מצאו את עצמם באיזו סופה, במערבולת. במילים אחרות, הלחץ מצד הטבע ילך ויגבר בכזאת מידה, שיהיה ברור שחייבת להיות לכך סיבה כלשהי.

וחוץ מזה, יהיה ברור, שמכולנו נדרשת תגובה הגיונית, מחושבת, מגמתית ורבגונית.

אנחנו נגלה שהטבע הוא גלובלי ומתייחס אלינו כאל אחד שלם. ובמיוחד היחס שלו מתמקד דווקא על אנשים כמונו, שיש להם "נקודה שבלב". דווקא הם יכולים להפוך להיות החוליה המקשרת בין הבורא לכל הנבראים, לתפוס את מקומם באמצע.

ולכן אנחנו צפויים לצורות מיוחדות של לחץ: כי אנחנו מחויבים מצד אחד, כלפי הבורא, ומצד שני, כלפי האנושות. גם מלמעלה וגם מלמטה אנחנו חייבים לבצע את התפקיד של חוליית המעבר: להעביר את הרצונות של האנושות לבורא, ואת הפעולות וההשפעה של הכוח העליון להעביר ממנו לאנושות. כזו היא העבודה שלנו, להיות ערוץ הקשר.

זוהי משימה מיוחדת ומאוד חשובה. כי רק דרכינו כל האנושות תוכל לקבל "הזנה" רוחנית, ורק דרכינו הבורא יוכל לקבל את החסרונות של בני האדם. אנחנו באמצע, אנחנו המתווכים, ואנחנו חייבים. ולכן צריך להוקיר כל חבר, כי הוא הרי נבחר מתוך מיליארדים של בני אדם ויחד עם כולנו משתתף במימוש הייעוד הזה.

מתוך שיעור מס' 3 בכנס באמריקה, 17.11.2013

ידיעות קודמות בנושא:
כוח התיקון להמונים
קשר עם האור
עבודה יומיומית למען התיקון הסופי

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/vJGO6

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest