שיטת "אקספרס"

Laitman_2010-11-10_3207_us.jpg

שאלה: האנשים הזרים רואים את השיטות שלנו כאיטיות וטיפוליות, ואילו להם דרושות שיטות מהירות וכירורגיות. איך אפשר לעזור להם להרגיש את היעילות של המסר שלנו ללא המתנה לצרות הגדולות?

תשובתי: השיטה שלנו היא היעילה והמהירה ביותר. לאנושות אין, וגם אף פעם לא הייתה, שיטת ההשפעה על עצמה.

עד עכשיו אנחנו נוהלנו באופן אוטומטי על ידי הכוח העליון.

ועכשיו, הכוח העליון, בכך שמעורר אותנו על ידי משברים, מאפשר לנו בו זמנית שׂדה פעולה, כדי שאנחנו נעשה צעד קטן קדימה, צעד עצמי משלנו, כדי שנעריך, נכיר, את מה שנמצא לפנינו ונרצה לעשות זאת באופן עצמאי, בכך שנשנה את עצמנו.

הכוח העליון של הטבע תמיד שינה אותנו, הזמין בנו אבולוציה, ואילו עכשיו אנחנו צריכים בעצמנו באופן מודע להזמין אותו בתוכנו. לכן האבולוציה של היום, שאותה אנחנו מבצעים, היא האבולוציה האיכותית מפני שהיא תלויה בנו. אנחנו אף פעם לא עשינו שום פעולות אישיות, ועכשיו אנחנו צריכים לבצע את הפעולה הזאת על עצמנו, בתוכנו, בכך שמשנים את עצמנו.

הכוח שמשנה אותנו הוא הכוח החיצוני, אבל אנחנו צריכים "להעמיד" את עצמנו תחתיו. לשֵם כך אנחנו צריכים לנסות להתחבר בינינו, כדי שיתגלה הרצון שלנו לאיחוד. אז על הרצון הזה ישפיע הכוח המתקן העליון ואנחנו נתחבר. וזה יהיה המצב הבא שלנו, גם הכללי וגם הרוחני.

אין שום מוצא אחר, שום אמצעי אחר, שום שיטה, שבעזרתה היינו יכולים לעשות משהו. רק באופן כזה!

והשיטה הזאת היא מהירה ולא איטית, מפני שכאן הכול תלוי בנו ולא בשום דבר אחר. אם אנחנו נתאסף, נלחץ, נרצה, אז זה מייד יתרחש. אין שום הגבלות, לא מכאניות, לא טבעיות, אין שום תהליכים שצריכים להתפתח בזמן, להבשיל. הכול תלוי רק בנו, לכן זאת השיטה המהירה ביותר, שיטת "אקספרס".

מתוך השיעור הווירטואלי, 05.02.2012

ידיעות קודמות בנושא:
הנבחרים ללכת לפני כולם
שיטת הקשר האינטגרלי
להשתלב בתהליך השינויים

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/Mfd4L

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest