דף הבית / קבלה ומדע / טבע / רפואה לכל מחלה

רפואה לכל מחלה

photo_rav_gh70_195.jpg מכתב נוסף שקיבלתי מתלמידי ד"ר אלכסנדר אנגלוב:
האם ניתן להיפטר ממחלות? על מנת לענות על שאלה זו נברר את מהות המחלות. תחילה נתאר את שרשרת הקשרים של סיבה ותוצאה המשתלשלים משורש מחלה מסוימת ועד לביטוי המחלה: המחשבות שלנו התלויות בחוסר ההרמוניה שלנו עם הטבע משפיעות על מערכת העצבים המרכזית, שמשפיעה על מערכת העצבים ההיקפית, מה שמביא לתפקוד לקוי של התאים, ועבודת התאים כנגד חוקי הטבע מביאה, למשל, לסרטן. את הסיבה למחלות אנו מכנים בשם מתח נפשי, אבל זו בעצם חוסר הרמוניה בחיים שלנו.
ברגע שנבין את חוקי הטבע ונלך בעקבותיהם, לא יהיו למחלות סיבות להופיע. אז נחיה באושר ללא מחלות – וללא רופאים…
המילה דוקטור בתרגום מלטינית פירושה מורה. הרופא צריך ללמד את בני אדם לחיות ללא מחלות! כמה זה שונה מהרפואה האגואיסטית שלנו!
חוק הטבע העיקרי הוא לקבל מינימום ולתת באופן מקסימאלי מתוך דאגה לכל הגוף. ההיפך מזה גורם למחלת הסרטן: תא מתחיל לחיות על חשבון התאים האחרים, הורג את כל הגוף וכתוצאה מזה מת בעצמו.
בחברה שלנו קורה אותו הדבר: אנחנו משתדלים להתנשא מעל האחרים ולשם כך אנו שואפים לצרוך יותר. לכל מחלה יש תקופת דגירה, כשהתסמינים של המחלה עדין לא מופיעים. המשבר הכלכלי הוא גילוי ברור של הסימפטומים של הסרטן בחברה! אנחנו מוכרחים לחשוב. אני, דוקטור במקצועי, מוכן להחליף רפואה חסרת תועלת בחינוך האנשים – רק כדי שכולם יהיו בריאים ומאושרים!
ומה אתה חושב?

תגובתי בעל הסולם. הקדמה לספר הזהר: "בוא וראה בעת שכל בני העולם יסכימו פה אחד, לבטל ולבער את הרצון לקבל לעצמם שבהם, ולא יהיה להם שום רצון אלא להשפיע לחבריהם, אז היו מתבטלים כל הדאגות וכל המזיקים מהארץ, וכל אחד היה בטוח בחיים בריאים ושלמים, שהרי כל אחד מאתנו, היה לו עולם גדול שידאג בעדו וימלא את צרכיו".

פוסטים קודמים בנושא:
המקור לכל צרותינו
תרפא כל מחלה…

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/uXosV

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest