רנטגן רוחני

אין חכמת הקבלה מוסיפה לאדם ייסורים, היא מגלה לו את מצבו האמיתי. כאילו שהוא בא לרופא והרנטגן מראה שיש לו מחלה שדורשת ניתוח. מובן שאין הוא מקלל ורב עם הרופאים, אלא מודה להם על כך שעזרו לו לגלות את הבעיה הקיימת. יחד עם האבחון, הרופאים אומרים: "יש לנו את כל התרופות הדרושות לריפוי", הרי באור יש הכול, רק תברר מה חסר לך, מה מקולקל בך! ברגע שגיליתי קלקול, אני מייד מקבל תרופה ומבריא.

אך חייבים לגלות בתוכנו את כל המקומות בהם קיימת המחלה, דווקא ביחס לבורא, לאור. לכן נחוץ לי האור, כמו רנטגן, כדי שהוא יאיר דרכי ויראה מה לא בסדר אצלי, לא תואם אליו. כך עליי לערוך בדיקה בכל הגוף שלי. אם אני עושה זאת על חשבון האור, אני מברר ומייד מתקן את עצמי על ידי אותו האור ע"ב-ס"ג, שזה אור המיועד גם לבירור הרע וגם לתיקונו לטוב. כך אני מתקדם בנעימות ובהנאה.

אך אם אין לי את הרנטגן הזה, כל תא של הגוף שלי משׂיג מצב של כמעט מוות, אני עובר ייסורים נוראיים, עד שאינני תופס מה אני צריך וכיצד לתקן, דווקא בתוכי אני צריך לתקן את היחס שלי כלפי העולם. על ידי חכמת הקבלה אני מגלה את הייסורים מהר יותר וכיצד לתקנם מייד. יש לי בידיים מכשיר שבעזרתו אני מגלה את הבעיות, הן היו קיימות גם קודם לכן, רק שהיו נסתרות ממני, כי לא הייתה לי תקווה לתקנם.

מתוך שיעור על מאמרו של בעל הסולם "הקדמה לספר פנים מאירות ומסבירות", 01.09.2010

ידיעות קודמות בנושא:
התרופה החזקה ביותר
אם הנשמה כואבת סימן שהיא יֵשְנה!
המנגנון המרפא

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/Bb03g

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest