דף הבית / קבלה ומדע / טבע / רוצים לא לטעות יותר לעולם?

רוצים לא לטעות יותר לעולם?

photo_rav_gh70_079.gif

שאלה: כיצד אפשרי הדבר לגלות את כל מערכת המציאות ולעשות חישוב נכון? אפילו הפיזיקאים שברשותם נמצאים המחשבים המשוכללים והחדישים ביותר, אינם מסוגלים לחשב את המיקום המדויק של אלקטרון במיליונית השנייה הבאה. אז מה זה אומר על גילוי שלם של בריאת העולם?

תשובתי: מובן מאליו שהפיזיקאים הפועלים בתוך החומר, אינם מסוגלים לדעת מה יקרה ברגע הבא. במיוחד כאשר הם מתעמקים במחקריהם כל כך עמוק, עד שנעלם הגבול המדויק בין חומר, גלים וצורות אחרות של קיום, והם מתחילים להתבלבל בהבנת הזמן, התנועה והמרחב. בגבול הזה החושים ותחושות הגוף מפסיקים להגיב לתופעות השונות.

המציאות האמיתית מתגלה בצורה של כוחות, המנהלים את הטבע. כוחות חיוביים ושליליים אלו מתחברים למקור שלהם, שנקרא "כוח עליון". השגתו של כוח עליון זה מספקת לאדם את הבסיס לחישוב הנכון.

העולם שלנו הוא תוצאה של כוחות היורדים אליו מלמעלה. לכן אם לא נתעלה למדרגה עליונה יותר, נשאר כאן בחושך לתמיד, ולעולם לא נוכל לדעת למה הכול מתרחש כפי שמתרחש ותמיד נטעה! ואפילו לא נבין, במה אנחנו טועים.

אם אנחנו רוצים להתקיים בצורה נכונה בעולם הזה – ולכך הטבע מחייב אותנו – נוכל לממש זאת רק על ידי עליה למדרגה הבאה. זה אומר שעלינו לגלות את הכוח העליון הכללי הפועל בטבע, לגלות את נוסחת פעולתו על כל חלקי הבריאה, וגילוי זה יאפשר לנו לבצע כל פעולה באיזון עם כל הטבע הכולל ולהבטיח לעצמנו קיום טוב.

הכוח הכולל הזה, הטבע או הבורא, מראה לנו באמצעות המכות שהוא נותן לנו, שעשינו חישוב לא נכון וטעינו בכיוון, וכך מאלץ אותנו לעלות למדרגה שלו. אם לא נעלה לדרגת הכוח העליון, מצפים לנו ייסורים גדולים.

ידיעות קודמות בנושא:
להידמות לטבע
מאחורי הקלעים של ההצגה "חיים"
כיצד להוציא עצמי מהביצה?

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/tIKeV

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest