דף הבית / קבלה ומדע / מציאות מדומה / קלידוסקופ הרצונות של היקום

קלידוסקופ הרצונות של היקום

מיכאל לייטמן

האדם לא יודע מראש אילו רצונות יתעוררו בו ברגע הבא, ולא את כיוון הרצונות שלו. המצב הבא שלו אינו ידוע לו. השאלה איך אפשר לדעת את המצב הבא, תמיד עניינה את האנושות והאנושות אף פעם לא הצליחה לתת לה תשובה.

למה עתידנו לא ידוע לנו? מפני שאנחנו לא מכירים את המערכת שבה אנחנו נמצאים. למעשה, זו מערכת מאוד פשוטה של קשר הדדי בינינו. אנחנו קובעים הכול על ידי היחסים בינינו. אני קובע מה יהיה איתך על ידי המחשבות שלי, ואתה קובע מה יהיה איתי על ידי המחשבות שלך. ובקשר כזה אנחנו מתקיימים.

הרצון הבא שלי נקבע על ידי הרצונות של כל האנשים. הרי אנחנו תלויים אחד בשני באופן מוחלט. אם אני אחשוב טוב, יופיעו אצלך מחשבות טובות. אם אני אחשוב רע, יופיעו אצלך מחשבות רעות. זה דומה למצב שבו, כשיש קורבן מופיע הרוצח – הם כאילו נקבעים אחד על ידי השני, ומוצאים האחד את השני.

אתה נמצא ברשת הקשר, ומכלול המצבים של כולם קובע את מצבך, את הרגשתך, את מחשבותיך, את רצונותיך, את תגובותיך. אתה עושה הכול בחוסר הכרה, ואין לך כאן שום בחירה!

הרי חוץ מהתלות הכללית הזאת, קיימת תכנית, לפיה צריך להוביל את כל הנשמות למטרה מסוימת, להרמוניה מוחלטת, לקשר הדדי מוחלט ביניהן. כל תהליך ההתפתחות שלנו הוא תהליך הטיהור, ההכרה, ההבנה של ההשתתפות העצמית, ההשתתפות ההכרתית של כל אחד בתכנית הזאת!

ידיעות קודמות בנושא:
רוצים לא לטעות יותר לעולם?
מאחורי הקלעים של ההצגה "חיים"
בובה על חוטים
ידיעות אחרות במדורים: מציאות מדומה, בחירה

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/H7Wso

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest