קורס יצירה

שאלה: מה אני צריך לעשות כדי לקבל כוחות ולדרוש תיקון?

תשובתי: על האדם לדמיין לעצמו בצורה נכונה רשת של רצונות המחוברים בצורה הדדית, ניצוצות, והוא מבין שהם חייבים לעבוד יחד ולגלות ביניהם כוח משותף הנקרא "הבורא". הכוח הזה הסתלק משם, מאחר ובקשר בין הניצוצות אין הדדיות וליכוד. אך האדם שוב ושוב מצייר לעצמו תמונה של קשר הדדי ובזה מזמין אור מהמערכת המתוקנת.

בינתיים זה רק משחק, לא נדרש ממנו בשלב הזה לבצע עבודה רוחנית, אך דורשים להשקיע מאמצים. אפילו אפשר לשבור, אך ללמוד מזה. הילד אינו לומד, אם אינו שובר. הוא חייב לפרק את הצעצוע, לברר מה נמצא שם בפנים. כך גם בדרך הרוחנית. אך יחד אם זה גם להשתוקק ליצירה, לעלייה.

אנחנו יותר ויותר נוגעים במערכת הקשר השבורה שבין הנשמות. במציאות אנחנו לא נגלה יותר שום דבר, חוץ ממנה. בתוך הקשר הזה אנחנו נראה מנגנון הפועל ממעלה למטה. הוא מתגלה מהנקודה המרכזית, ממלכות דאין סוף, הוא מתקרב אליי בהבנה, בהכרה. וזוהי מערכת העולמות.

לאחר השבירות היא תקנה את עצמה ונעמדה לפניי כך, כדי שאוכל בעזרתה לעבור את כל שלבי התיקון, שכבר מושרשים בה. באופן כזה המערכת כבר נמצאת לפניי, כולנו מחוברים בצורה הדדית ומאוחדים במצב של גמר התיקון. אני צריך רק לראות את עצמי בייחוד הנכון עם כולם ולגלות בינינו כוח שנקרא "אור" או "הבורא".

מתוך שיעור על מאמרו של הרב"ש, 20.10.2010

ידיעות קודמות בנושא:
האמת בינינו
גישה יצירתית לערבות
פאזל של 7 מיליארד חלקים

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/rVdbC

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest