דף הבית / קבלה לעם / ספר הזוהר / צפו לשינויים!

צפו לשינויים!

laitman_2009-05-28_0041_70.jpg

אני חושב שבעוד שנה שנתיים אנחנו אפילו לא נזכור שמתישהו התקיימנו בצורה אחרת, ושהקהל הרחב לא היה שותף לדעתנו. אתם תראו, שאנשים יתחילו להבין בצורה די ברורה, שחכמת הקבלה מגלה להם את החלק הנסתר של המציאות, שחיוני לגלותה בכדי להשיג חיים נכונים ובריאים.

בנוסף לזה, יהיה מובן שזה מתרחש בעזרתו של הכוח העליון והמופלא, ולא מתוך ידע בלבד. כי הרי מתוך גישה מדעית גרידא אנחנו יכולים לגלות את הטבע רק בדרגת התפיסה שלנו, בדרגה שבה פועלים השׂכל והרגש שלנו. ואילו חכמת הקבלה מגלה בנו בצורה נפלאה דרגות רצון חדשות, שבהן אנחנו מרגישים מציאות חדשה.

אני מצפה לראות בעתיד הקרוב את הגילוי, ההבנה וההרגשה הזאת בהמונים. אנחנו נראה זאת בקרוב ממש.

מי שהשתתף בכנס "זוהר לעם" 2010 עבר שינויים חזקים, התגבר על המון מדרגות פנימיות וקיצר את זמן התפתחותו. ישנם כאלה שלא השתתפו פיזית בכנס, אבל הצטרפו אלינו וקיבלו עלייה זהה. ישנם כאלה שהיו רחוקים מאיתנו ברצונותיהם, אבל גם עליהם הכנס השפיע. אפילו על אותו אחד, שבכלל לא היה מחובר איתנו ולא רצה שום דבר – בכל זאת הייתה השפעה, כי הרי זו מערכת אחת כללית. אף אחד אינו יכול למנוע מעצמו את ההשתתפות באירוע מהסוג הזה, כי הרי אנחנו חיים במציאות אחת ואחידה.

לכן, אם אנחנו מארגנים אירוע מסוג זה, הוא משפיע על כל העולם: גם על השונאים שלנו, גם על האנשים הרחוקים מאיתנו, גם על האנשים הקרובים לנו – על כל אחד, ללא יוצא מהכלל. אותו אחד ששׂונא אותנו, זה משפיע עליו יותר מאשר על אחד שהוא אדיש. לכן אנחנו נראה בקרוב שינויים גדולים בכל שכבות החברה.

מתוך שיעור על ההקדמה לספר הזוהר, 04.03.2010

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/syXLu

One comment

  1. יש  הרבה רצון לדעת ותודה שאתה והתלמידים נותנים את ההרגשה הטובה

     אני בכל אופן משתדל להבין את עומקו של הלימוד.

    בכבוד רב מ-ח בן-מנשה

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest