דף הבית / כללי / פגישה בשטוקהולם

פגישה בשטוקהולם

photo_rav_gh70_298.jpg

דווח מהקבוצה שלנו בשוודיה: "ב-17 וב-18 בינואר התאספה בשטוקהולם הקבוצה השוודית המונה שמונה נפשות. התאספנו כדי לבצע פעולות של חיבור לפני קונגרס הקבלה הבינלאומי בישראל ולהספיק הכול ביממה אחת.

שטחה של שוודיה משתרע מלפלנד ועד דנמרק, וקשה להתאסף לעיתים קרובות. אחד החברים שלנו, שאותו ראינו לפני שנה בקונגרס בישראל, טס למפגש מהקוטב כמעט. אבל הפרעות מסוג זה רק מחזקות את השמחה והאושר שבמפגש!

פעולה מתוכננת של חלוקת עיתונים במרכז הבירה עברה בהצלחה. מחצית מהתושבים שלקחו עיתונים היו בעלי לאום ערבי, חלקם לבשו כפיה על צווארם. יותר מאוחר נודע לנו, שבכיכר הסמוכה נערכה הפגנת מחאה נגד מדינת ישראל, הפגנה הנערכת כמעט מדי יום בערים השונות של שוודיה. המצב שנוצר היה די קומי: פלסטינאים התנקזו לכיכר המחאה כשבידיהם העיתון "קבלה היום"..

בערב הייתה סעודה וחזרה על שיר, שנכתב על ידי קאטיל במיוחד לקונגרס.

למחרת בבוקר עבדנו על קליפ עם לפיד אולימפי, ואחר כך לפני הפרידה הייתה עוד סעודה, ואז כולם התפזרו, כדי להיפגש בעוד שבועיים בקונגרס בתל-אביב!

בכל שעות האיחוד בינינו במפגש, הרגשנו את תמיכת הכלי העולמי. תודה לקבוצות טאלין, ריגה, הלסינקי, ברלין, וילנה ורבות אחרות על תמיכתם ועל שכולנו גלגלי שיניים מחוברים!!! "

[slideboom id=42031&w=425&h=370]
לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/Rt3VU

One comment

 1. קריסטין מהוירטואלית

  ווואוווווווווווווווווווווווווווווו איז האנשים מדהימים!!!!!!!!!!!!!!

  כל הכבוד לכםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

  קבוצת שוודיה!!!!! אוהבים אתכם וגאים בכם על העבודה הנאמנה והנפלאה!

  מעריכים א"ס!

  הקבוצה הוירטואלית ב"ב ישראל!

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest