ערבות באמריקה

שאלה: האם ניתן לייסד באמריקה משהו דומה לתנועת "הערבות" הישראלית? ואם כן, איך?

תשובתי: אני מאוד מקווה שזה יקרה. אני חושב שאתם חייבים לעשות את זה. אתם כבר שמעתם מספיק ועברתם לא מעט מצבים. חייבים סוף כל סוף לעשות משהו שבאמת יניב פירות.

חייבים לייסד את תנועת "הערבות", כפי שמסביר בעל הסולם במאמר "הערבות". כך אתם תממשו את מה שעליכם לממש בדרך למטרת הבריאה ותגלו את העולם הרוחני.

לשם כך, צריכים ליצור מערכת חדשה, מקבילה לקבוצה ולמרכז הלימוד (Learning Center), ולהתחיל לעבוד בדומה לצורה שבה אנחנו עובדים בישראל. החומרים קיימים, אולי יש צורך לעבד אותם, ואחר כך להתחיל להפיץ אותם ברשתות הווירטואליות. זה מה שאני ממליץ.

לכן, בשלב הראשון, יש ליצור את המערכת, להכין את החומרים, ללמוד את המצב, לפתח שיטות הפצה וארגון, וקדימה.

ובשלב השני, צריך ליצור קשרים עם מדענים, פוליטיקאים, סוציולוגים, מדעני-מדינה, כלכלנים וכדומה, שהשקפותיהם קרובות למסרים שלנו. צריך לקיים איתם מגעים, לשאול אותם שאלות מכוונות, ליצור מהתשובות קליפים קליטים וחומרים אחרים ולפרסם אותם ברשתות השונות. הרי אלה ההוכחות של מה שאנחנו רוצים לומר לאנשים על המשבר ועל פיתרונו. צריך ליצור ארכיון שבו ייאספו דעותיהם של המומחים.

ודרכם, על בסיס המסקנות שלהם, אתם צריכים להשתדל להביא את המסר שלכם למעלה, למבנים השלטוניים, ולמטה, לעם. במילים אחרות, צריך להשתמש במומחים כמו בנשק.

התנועה הזאת צריכה להיות רחבה ככל הניתן, כך שישתתפו בה כמה עשרות אלפי אנשים, מה שיהפוך אותה לכוח ריאלי שמשפיע באופן מסוים על השינויים החברתיים. הרי בסופו של דבר, אנחנו דורשים שינוי חברתי, אנחנו שואפים לחברה שמבוססת על ערבות. ללא זה, פשוט לא נוכל להתקיים, אנחנו רק נתקיים ממשבר למשבר, באווירה שהולכת ומחמירה מיום ליום.

מתוך שיעור מס' 2 במרכז "קבלה לעם" – ניו יורק, 12.09.2011

ידיעות קודמות בנושא:
מה לעשות עם השלטונות?
מי אנחנו?
בחיפוש אחר בעלי ברית נבונים

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/wJvv2

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest