עצות למתחילים

thumbs_lubya_ulybayus_100_wp.gif

שאלה: זה זמן רב שאני מחפש משהו ולא יודע מה בדיוק. לאחרונה פגשתי מישהו, סיפרתי לו על עצמי, הוא חייך, לא אמר כלום, נתן לי את כתובת האתר שלכם ואמר "שם תמצא את כל התשובות". וכך היה באמת.אמנם עברתי רק על עשרה שיעורים, שזה כפי שאני מבין המינימום, אבל כבר התחוללה בי מהפכה פנימית ומתרחשים בי שינויים פנימיים. העולם מאבד את ערכו ואין שום דבר חשוב מלבד חוכמת הקבלה. האם זו תופעה נורמאלית? התעוררה בי ה"נקודה שבלב"?

תשובה: ההבחנות שלך נכונות. תמשיך ללמוד באופן קבוע ואל תפחד מעליות ומירידות, הן הכרחיות. תשתדל למצוא תפקיד בהפצה – זה יחייב אותך ויחבר אותך וייתן לך מוטיבציה להתפתח. ההשתתפות בפעילויות משותפות תתמוך בך ותגדיל את ההשגה שלך, וערכו של העולם הזה יקבל בעיניך את המימדים המתאימים והנכונים שלו.

שאלה: הבורא תמיד מלווה אותנו, ובכל זאת הוא "מבלבל" אותנו לפי מידת ההתקדמות, כדי שבפעם הבאה נדבק בו ונמשיך לחזק את אמונתנו למעלה מהדעת. מצד אחד נראה שהביטול העצמי מסייע למיקוד התפיסה מגשמיות לרוחניות, מצד שני נראה שבשלב זה יכולים להתרחש מצבים ואירועים פרדוקסאליים לגמרי, שיגרמו לנו להתנהג בניגוד לנורמות שמקובלות בחברה. מה דעתך?

תשובה: באינטראקציה עם אנשים בעולם שלנו אתה צריך לשחק ולהיות כמו כולם. אף אחד לא צריך לראות בך משהו מיוחד. לצורך האיזון הפנימי שלך אתה חייב להתערות בעולם החיצון, והכי טוב לעשות זאת על ידי הפצת חוכמת הקבלה.

בקרב אנשים שמכירים אותך, אל תפיץ את חוכמת הקבלה. אם תעשה זאת תגביל את עצמך בחייך החופשיים. אבל ההפצה בקרב אנשים שאינם מוכרים לך היא חיונית. כאשר אתה עושה משהו למען אחרים אתה מאזן את הידע שלך עם המערכת הכללית של הנשמות – זה מקדם ומזרז את ההתקדמות הרוחנית שלך.

רוצים להשתתף בהפצת חכמת הקבלה?

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/LcXVU

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest