דף הבית / קבלה ומדע / טבע / על דבורים ואגואיזם

על דבורים ואגואיזם

מיכאל לייטמן

ynet.co.il: לאלברט איינשטיין ייחסו את האמירה לפיה אם ייעלמו הדבורים מהעולם, האנושות תחדל להתקיים תוך ארבע שנים. הדבורים אחראיות להאבקה של כשליש מהתזונה העולמית, ובלעדיהן לא יהיו תפוחים ואגסים, מלונים וקישואים וגם זרעים ותלתן להאכלת עופות ובקר. הבעיה היא שכבר שנתיים הדבורים נעלמות; בכוורות מסחריות בארה"ב נעלמו בין 60 ל -70 אחוז מהדבורים, והמומחים לא יודעים בדיוק למה.

התייחסותי: הפרת האיזון בטבע היא תוצאה של האגואיזם ההולך וגדל ושל השנאה בין בני האדם. אנחנו הגורם החזק ביותר להפרת האיזון בטבע. ככל שכוחות הטבע עליונים יותר, כך קשה יותר להבחין בהם, לכן הכוח האפקטיבי ביותר בטבע הוא הרצונות והמחשבה שלנו (לב ומוח). אם לא ננסה ליצור קשר הרמוני בינינו, ובינינו לבין העולם הסובב אותנו, נפר על ידי הרוע שלנו את האיזון האקולוגי והרוחני של הטבע.

אנחנו לא מרגישים מאיפה מגיעים הכוחות המתקנים והמשפיעים עלינו, והמאלצים אותנו להגיע לאיזון, אבל הם פועלים. זוהי לא מיסטיקה. השפעת הכוחות האלה עלינו מתבטאת בייסורים המורגשים על ידינו, ולצערי, התוצאות שלהם מתבטאות במישור הגשמי.

אי אפשר לשכנע את האדם ואת האנושות במה שהם באמת לא רואים. לכן כל כך חשוב לנו לפתח ולהפיץ לכל העולם את חוכמת הקבלה, את החוכמה על גילוי הבורא, כוח הטבע הכולל המנהל את הכול! גילוי הבורא ישכנע אותנו לתקן את היחסים בינינו, ורק כך נשרוד!

פוסטים קודמים בנושא:
תופעה חדשה: דבורים מתות בכל העולם
הטבע מאיים להתפוצץ
ושוב על סיבת הייסורים שלנו
רשומות נוספות במדור: משבר עולמי, טבע

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/5B7OI

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest