דף הבית / מהעיתונות / ספר חדש בעברית, "מתחברים על פי חוקי הטבע"

ספר חדש בעברית, "מתחברים על פי חוקי הטבע"

שוו בנפשכם שבוקר אחד אתם מתעוררים משנתכם כשחיוך גדול נסוך על פניכם, ליבכם מלא שמחה לקראת היום שלפניכם, הדאגות היומיומית לקיום ולהישרדות נעלמו משגרת חייכם כי החברה סביבכם השתנתה.

אתם מעירים ברוגע את הילדים ליום של חינוך איכותי בגן או בבית הספר. במקום ללכת אל מקום העבודה התובעני, אתם זוכים להיכנס לכיתת לימוד שבה אתם רוכשים ידע שמסייע לכם לנהל חיים טובים יותר.

במהלך היום עוטפת אתכם הרגשת אהבה והרמוניה של סביבה תומכת ומוכרת. בין כולם קיימת הרגשה של שותפות ושל רצון לשרת את הזולת ללא דופי. אתם נכנסים לעולם חדש, שבו תחושת הביטחון האישי שלכם ושל יקיריכם רק הולכת וגדלה.

נכון, זה נשמע בלתי מציאותי, תיאור דמיוני בעולם של ניגודים ואגו מתגבר, אולם זה אפשרי!

לאחרונה אנו הופכים למקושרים יותר ויותר. התלות המתעצמת בינינו מולידה קהילות חברתיות, שהן השתקפות של רצון חדש המתעורר בנו – רצון לקשר הדדי, רצון להיות מחוברים. לכן, בעבודה משותפת לטיפוח הרצון לחיבור, נוכל לבנות סביבה ששמה לה למטרה את הקשר בינינו. אם נרכוש מודעות לשורש הרגשות, המחשבות וההתנהגות שלנו ושל הסובבים אותנו, נהפוך להיות סביבה מקושרת המותאמת לחכמה שבטבע, ומה שנראה לנו דמיוני כרגע יהפוך למציאות ממשית.

הספר "מתחברים על פי חוקי הטבע" מבוסס על סדרת שיחות שערך הפסיכותרפיסט אנטולי אוליאנוב, מומחה בעל שם עולמי בשיטת הגשטאלט, עם הרב ד"ר מיכאל לייטמן.

בשיחות מונחת תשתית רעיונית לשיטת לימוד חדשה לחיים, המציעה פתרונות מעשיים לבעיות האישיות והכלליות בכל התחומים: החל בתא המשפחתי, דרך מקום העבודה וכלה בחברה הגלובלית כולה. לצד סקירה ודוגמאות מעשיות בנושאים אלה, מוצגים עקרונות מנחים שיביאו לשינוי אישי וחברתי שמטרתו לשפר את מערכות היחסים בינינו, שינוי שיסלול דרך לחיים הרמוניים ולמציאות טובה יותר.

להורדה:

גרסת PDF

גרסת Word

להזמנת הספר חייג: 1-700-509-209

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/wZpD7

One comment

  1. שלום,
    אני מנסה להתחבר "לקבלה" נכנסתי לאתר ויצאתי מבולבלת ,עם מה רצוי/כדאי להתחיל,ספר למתחילים?הרשמה לקמפוס? קריאת מאמרים?קריאת ספרים חדשים?
    האמת שאני רוצה שבני יתחבר לקבלה ,לי זה לא חדש, לא הייתי רוצה שהוא ייצא מבולבל מזה לגמרי ,כי הוא לא מוצא את עצמו,את השקט הנפשי,יש בו ריקנות נוראית,שאלות על מהות החיים ותכליתם,ולא חושב שהקבלה תביא לו את התשובות.
    אז איך אפשר להביא אותו למצב של עניין בקבלה,אני מאמינה שזו התשובה לכל הריקנות,המועקה והבילבול שבו הוא נמצא.
    אודה להצעתכם ,להנחיותכם.

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest