ניפגש בברלין!

שאלה: עד כמה חשוב להשתתף בכנס הקבלה העומד להתקיים בברלין?

תשובתי: אני מאוד מקווה שכל מי שלומד במערכת שלנו, מבין עד כמה חשוב לנו ולכל האנושות, במיוחד במצב העכשווי שלנו, שכל אירופה תתאחד במובן הרוחני. כי הרי אנחנו עומדים על סף אירועים קשים באירופה. אני חושב שכולם כבר מתחילים להרגיש את זה. כל התקוות הוורודות האלה, שתלו בשוק האירופאי המשותף מתחילות להתפוגג. ואנשים רואים שמאחורי כל זה מתגלה שׂנאה ענקית והתרחקות זה מזה, הפרוטקציוניזם הולך וגדל.

לכן דווקא עכשיו זה הזמן המתאים, בכל הכוחות שלנו לזרז את ההפצה של חכמת הקבלה באירופה. כל החברים שלנו החיים באירופה, צריכים רק בצורה כזאת לבחון את עתידם ועתידה של כל האנושות. אחרת מאירופה שוב תתחיל השׂריפה. שָם כבר החלו שתי מלחמות עולם, ושם יכולה להתחיל גם מלחמת העולם השלישית. ואני חושב שבגרמניה מרגישים טוב יותר מאשר בכל שאר הארצות, עד כמה האיום הזה יכול להיות ממשי וקרוב.

אך כפי שמלמדת חכמת הקבלה, הכול תלוי בחיבור בין בני האדם והשׂגת האיזון עם הטבע. ואת כל זה ניתן ליישׂם רק בזכות הכוח העליון, אם האדם רוצה את זה ומשתוקק למשוך את הכוח הזה, מה שמאפשרת לעשות חכמת הקבלה.

העיקר זה הפצת חכמת הקבלה בכל הצורות, כדי שהיא תוכל להגיע לכל אדם באירופה. אנחנו נתאים את המאמרים ונפרסם אותם באינטרנט בכל השׂפות האירופאיות בצורה האינטנסיבית ביותר. השתהות והאטה הם בלתי אפשריים, כי הרי השנה-שנתיים הקרובות יהיו מכריעות עבור השלום בעולם. זעזועים גדולים עדיין מצפים לעולם. וכדי לעבור אותם בדרך הנכונה, כדי שהם לא ישליכו אותנו לתהום, אלא להיפך יזרקו אותנו כלפי מעלה אל המטרה, לשֵם כך הכרחי להצטייד בחכמת הקבלה. הכול תלוי בכם!

בואו נקווה שכל התלמידים שלנו מכל רחבי אירופה, ייטלו חלק בכנס, אפילו ממקומות הרחוקים ביותר. אנחנו מחכים שָם לכולם! קיימת בי תקווה שסוף סוף הקול שלנו יישמע.

מתוך שיעור על מאמרו של בעל הסולם "חכמת הקבלה והפילוסופיה", 04.01.2011

ידיעות קודמות בנושא:
אני לא קוסם, אני רק לומד
כנס הקבלה בברלין
לאן מועדות פניה של אירופה?

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/j6Dp9

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest