דף הבית / קבלה ומדע / טבע / נוסחה עם 7 מיליארד נעלמים

נוסחה עם 7 מיליארד נעלמים

photo_rav_gh70_288.jpg

בימינו מתגלה לנו המערכת הכללית של הטבע. במערכת הזאת פועל חוק הקשר ההדדי. לפי חוק זה, אם כולנו קשורים בינינו, אז כל מעשה טוב או רע של מישהו משפיע עלי.

בימינו הנוסחה להצלחה תלויה במערכת הכללית, במצבם של כל חלקי המערכת. שום מחשב או שכל לא מסוגלים כמובן לעשות חשבון כזה, היינו להביא בחשבון את כל חלקי המערכת. על אחת כמה וכמה שאיננו יכולים לחשב מראש שום דבר בעולם שלנו.

נשאלת השאלה, אם אני רוצה להתקדם כמו אדם חופשי, אני צריך לדעת מראש את כל התנאים. אמנם אף אחד לא יודע שום דבר מראש, הרי לכל אחד יש חופש בחירה, אבל איך מישהו יכול להיות חופשי, אם הוא תלוי באופן מוחלט במצב שיוצרים האחרים?

למעשה זהו מעגל סגור. במושגים של זמן, תנועה ומקום שאנחנו רגילים אליהם, בצורת החשיבה האגואיסטית שלנו אנחנו לא מסוגלים לשלוט במצב כזה!

אבל ישנה מסקנה הגיונית פשוטה: אם אתה רוצה לשלוט במערכת כזאת, אז יש לך רק אפשרות אחת – להתעלות מעל החשבונות הפרטיים שלך ולעשות חשבון רק בהתחשב באינטרסים של כל החברה! וזאת למרות מצבך הפרטי ולמרות הפעולות של האחרים. לא משנה באיזה מצב נמצאת כל המערכת הגדולה הזאת, צריך רק להתעלות מעל עצמך ו"להשפיע" לכולם. זהו הפתרון הנכון היחיד במערכת סגורה, אינטגראלית. אין נוסחת הצלחה אחרת!

ידיעות קודמות בנושא:
רק נדמה לנו שאנחנו זרים!
מדריך להצלחה בעולם החדש
ידיעות נוספות במדורים: משבר עולמי, אדם הראשון, חופש בחירה

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/qsbFJ

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest