דף הבית / כללי / נבנה ממלכה…

נבנה ממלכה…

thumbs_akademiya_80.jpg

שאלה: האם אתה בטוח, כי הגיע הזמן לממש את החלום של בעל הסולם, על מדינת הקבלה בחלל הווירטואלי?

תשובה: אני רואה כי ברשת האינטרנט הכל כבר מוכן מבחינה טכנולוגית. מודעות האנשים התפתחה מספיק, כדי שירגישו כבר את הכרחיות הקיום בתוך חברה כזאת. כל המחקרים מראים, שהאנשים היום כבר נמשכים לאתרים של תקשורת וירטואלית (אתרים חברתיים) יותר מאשר לאתרי מין (אתרי פורנו). זהו סימן מובהק של דרישה לתקשורת בחברה המודרנית! (בחברה צעירה).

ההשתוקקות למין היא השאיפה הבהמית העיקרית, היא הבסיס של הרצון האגואיסטי, ואם, ללא כפייה, היא מתחלפת בהשתוקקות לתקשורת, סימן שהזמן לתיקון האגו שלנו הגיע! צריכים כבר לממש את מה שאמר בעל הסולם על בניית החברה העתידית (ספר "הדור האחרון", עיתון "האומה") במרחב הוירטואלי.

כמובן שזוהי רק ההתחלה, אך ברגע שנוכל להציע לאנשים בסיס מוצק של תקשורת רוחנית, אני בטוח שינהרו לשם המונים. אני מצפה ממך לרעיונות ולהצעות טכניות.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/MNOEV

One comment

  1. מתוך החסרון, אני שותפה לתחושה שהעולם משתנה לנו מול  הפנים בעצם אני ממש מרגישה את זה .זמן גדול לאנושות , אבל לפני ש… רוצה לשתף אתכם בחסרון של יכולת ביצועית טכנית יש כל כך הרבה פעולות טכניות במחשב שמשבשות לי את ההתקשרות אז זה המקום לתת יגיעה על כל פעולה שתבנה  לתמיכה כמו שיש נט ויזן תמיכה לפעולות שלאדם פשוט נראות יומיומיות ובכל זאת יש אנשים כמוני שלא יודעים לתפעל לפחות בהתחלה עד שנרכוש מיומנויות. בקיצור לגבות כל התפתחות בהסבר פשוט  פרטני לתפעול.

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest