דף הבית / קבלה לעם / התפתחות רוחנית / נאחד את לבבות העולם

נאחד את לבבות העולם

לב קבוצה

שאלה: כנס "הזוהר העולמי" 2010 בניו-יורק מתחיל בסך הכול בעוד יומיים, ונדמה שכבר נאמר עליו הכול: כיצד צריך להתכונן אליו ומה יהיה שם. אך אולי אתה יכול לתת לנו איזה שהן הוראות מסכמות?

תשובתי: סיכום הוא השגת הקשר בין הלבבות, הדבר היחיד שעלינו לתקנו. זה חייב להיות הדבר החשוב ביותר עבורנו. אין צורך לדאוג, אם לא הצלחתי לראות ולשמוע הכול, ולא הצלחתי להבין הכול, העיקר זה הלב שלי, אני צריך לדאוג שהוא יתחבר עם כל שאר הרצונות הדומים של המשתתפים בכנס העולמי שלנו.

בכנס הזה יתאספו למעלה מאלף בני אדם, אך בכל העולם יתחברו אלינו עוד מאות אלפים. אם הלבבות האלה יירצו להתחבר ברצון אחד ויחיד להשיג את גילוי הבורא – השפעה ואהבה באיחוד שלו, זה יקרה!

זוהי מטרה הניתנת להשגה, היא ניתנת למימוש ובכל מקרה תתממש בעתיד הקרוב. בשנים הקודמות לא דיברתי על אהבה וחיבור, אך כעת אנחנו נמצאים כבר על סף הגילוי הממשי של הבורא, של תכונת ההשפעה והאהבה בעולם שלנו.

לכן אנחנו הולכים לקראת הכנס הזה בתקווה להצלחה גדולה.

מתוך שיעור על מאמרו של בעל הסולם " מתן תורה" , 05.05.2010

רשומות קודמות בנושא:
התקפה שאינה נגמרת לעולם
נשארו 3 ימים לכנס "זוהר העולמי", ניו-יורק
תחבר את עצמך לרשת הרוחנית

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/kZMLx

2 comments

  1. ואלרי מנהריה

    מדד הלחץ המאפיין את הגימטרייה הוא אכן בעל 2 נתונים: הכוח הנלחץ ( המשתנה) והכוח הלוחץ ( הקבוע). שהמשתנה הוא המדד לרצון (אם הבנתי נכון) .   אז מה הוא בעולם הרוחני כוח המשיכה הקבוע ???

  2. ואלרי מנהריה

    בלהרים את הדגל הלבן – שאלתי הנואשת: מדוע לנשים אסור ללמוד באותה צורה ורמה כמו הגברים, אפילו אם זה בנפרד? האם זה מקלקל את מהותי כאישה או את ייעודו של הגבר?  כי זה די צפוף פה- מאחורי הקלעים!!!

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest