דף הבית / קבלה ומדע / טבע / מציאות חדשה

מציאות חדשה

קראתי באתר חדשות על כך שמתרחשת יצירה מחודשת ומהירה של ביוספרה ושל מכונת אקלים, על רקע של שינויים פיזיים וגֵאו פיזיים של כדור הארץ שלנו ושינויי צורה גדולים במצבה של מערכת השמש בכללותה.

–        משתנה הסימן של השדה הגאו מגנטי. הקוטב הצפוני מתחלף בקוטב הדרומי ולהיפך.

–        נותרנו חסרי הגנה בפני תהליכים מהירים של מכונת האקלים.

–        אסונות הטבע שמתרחשים, זה ארגון מחדש של האקלים והביוספרה שלנו. מצידם השני של האסונות, נמצאת המציאות החדשה.

–        ההתנהגות והמצב של האדם, קשורים לחלוטין עם התנהגות והמצב של הסביבה הסובבת אותנו, הטבע.

–        יותר ויותר, ובמיוחד מעל להריסות והבקעים הפעילים, נצפים "בקעים של אטמוספירה", הזוהר הצפוני מעל אלטאי, אלה הם סימנים של המציאות החדשה.

–        משתנות האיכויות הפיזיקאליות והכימיות של האטמוספירה.

–        האבולוציה נמצאת עכשיו בהאצה. ההאצה היא פי 20. נוצר הומאוסטאזיס חדש. צמחים ובעלי חיים קיבלו את התבנית החדשה של האקלים ההולך ונבנה לפי תוכנית קוסמית סולרית מערכתית. אבל אנחנו חיים לפי נורמות ישנות.

–        אין בטבע אסונות. נעשים תהליכים מהירים של המרת אנרגיה של שינויי הביוספרה לפאזה חדשה. אסון, הוא עם בני האדם. האנשים נמצאים בפיגור גדול מאוד אחר האבולוציה של הטבע.

–        אין ידע והבנה של הטבע מצד האדם, הבנה שהיקום הוא בעל מודעות, וכדור הארץ הוא אורגניזם חי.

–        התהליכים העיקריים במערכת השמש מדודים ומחושבים. ביסודם נמצאת עבודה תודעתית של היקום, להעברת מערכת השמש, כולל האדם, למדרגה אבולוציונית הבאה.

אבל בשל העובדה, שלאדם יש את המתנה של הבחירה החופשית, אי אפשר לגרור אותו לשום מקום בכוח, לא לגן עדן ולא לגיהינום, הוא בוחר את הדרך שלו בעצמו. אנשים הם בעצמם היצרנים של האושר שלהם, ושל האומללות גם כן.

כשקראתי את המאמר הנ"ל, חשבתי על כך שבזמן האחרון המדענים חושבים כפי שחשבו כל המקובלים לאורך הדורות. גילוי תמונת הטבע מביא אותם למסקנות נכונות. הבעיה של המדע הוא שאף אחד לא מקשיב לו, כפי שלא מקשיבים לחכמת הקבלה. האגו מכסה את העיניים. המקובלים חווים זאת הרבה יותר לעומק מאשר המדענים, מפני שיש בידיהם את חכמת הקבלה, אמצעי יעיל למימוש נכון של הבחירה החופשית, המשימה של האדם בטבע. אפשר לומר, שכל התהליכים המאיימים, מתרחשים רק כדי שהאדם יתערב בהם וכך יעלה את עצמו למדרגה האבולוציונית הבאה, למדרגה הרוחנית, ויפסיק להרגיש את העולם הזה כמציאות, אלא כנתון שניתן לנו בהרגשות הזמניות שלנו.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/K2Je4

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest