דף הבית / קבלה לעם / יהדות וקבלה / מסתורין ותעלומות…

מסתורין ותעלומות…

מסתורין ותעלומות
שאלה: התנ"ך – הינו הספר המסתורי ביותר בעולם. אנשים תמיד חיפשו בתוכו משמעות נסתרת, ולכאורה אף מצאו הוכחות לכך. אך במידה וכתבי הקודש באמת מכילים את התחזית של העתיד, האם זה הופך אותו לבלתי נמנע?

תשובה: לא אטען שתעלומות אינן קיימות – הן קיימות! אך רק עבור אלה שיכולים לחשוף אותן בכוחות עצמם. קסמים ותעלומות מסוגים אחרים אינם קיימים! שום דבר לא יתגלה כך סתם – אלא רק אם הוא תוכנן מראש, במידת המאמץ שלכם לגלות זאת.

סיפרתי כבר בעבר על גילויים מסוג זה. למשל, בתוך ספר קבלה שהודפס בבית דפוס, מתחילות להופיע, בין השורות והמילים הקיימות, מילות דפוס נוספות. למרות שאף אחד לא הדפיס אותן, הן מופיעות, מפני שאתה הכנת את עצמך לכך, והגילוי הוא כלפיך בלבד…

דוגמא אחרת היא מצב בו אתה מתחיל לראות, לכאורה במו עיניך, את התגלמות המהות של האדם, בדרגת צומח או חי, ולא את האדם עצמו… או שבמקום אנשים ודברים אחרים אתה מתחיל לראות את הכוחות המנהלים אותם…

דברי הנבואה אינם מוחלטים אלא מסבירים מה יקרה במידה והאדם לא יתערב ויעדן את השפעתם המאלצת של כוחות הטבע. לכן הנבואות נשמעות מפחידות כל כך. אך אנחנו, על ידי מעשינו, יכולים לשנות באופן מהותי את האופן בו מתגלות הנבואות בעולמנו.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/M67i5

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest