ממשלת מעגל

זמן קצר לאחר הבחירות הטיל נשיא המדינה, רובי ריבלין, על ראש הממשלה, בנימין נתניהו, את המשימה להרכיב את הממשלה הבאה. רבים שואלים אותי איזו ממשלה הייתי מרכיב אם הייתי הנשיא. אם כן, לדעתי, על הממשלה להיות מורכבת מנציגים של כל המפלגות ממש, בצורה שווה, בעיגול. על כל חברי הממשלה להיכנס מיד לקשר הנכון ביניהם, על ידי לימוד "חכמת החיבור" שפיתחתי עם תלמידַי, שהיא שיטה שמלמדת איך להיות מחוברים, או במילים אחרות, איך על עם ישראל להיות מחובר.

הממשלה הנכונה תוכל לראות את כל העם ולשנות את פניו. תחילה עליה לפעול לחינוך הילדים, כדי ללמד אותם מגיל צעיר כיצד לעבוד יחד ללא אלימות ותופעות שליליות, ובהמשך לחינוך הבוגרים. כך נגיע לחיי שגשוג ורווחה בתוך המדינה.

סיבה נוספת לכך שאנו חייבים ליישם את "חכמת החיבור" בעם היא שעלינו לתת דוגמה לעולם. העולם ישנא אותנו יותר ויותר כל עוד לא נספק לו דוגמה לחיים החדשים האלה, כי גם הוא כבר נחנק מהשנאה ההדדית.

"חכמת החיבור" מעודדת את האדם למצוא פתרון לכל בעיה. היום הגענו למצב גרוע שבו איננו מסוגלים לפתור דבר. הממשלה שתקום לא תהיה טובה יותר מקודמתה, כי תכנית הבריאה היא להביא אותנו להכרת הרע, לנוכחות באגו הסופי, ומכאן לחפש את הפתרון איך לצאת ממנו לשיטת קיום חדשה. כל שנדרש לשם כך הוא חיבור שיוביל אותנו כל הדרך לאחדות.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/P1O16

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest