ממעמקי הטבע

שאלה: ישנם אנשים שתומכים בכל מיני תיאוריות וסבורים שכל הווירוסים לא מופיעים בטבע, אלא במעבדות של פנטגון ויש להם מטרות מיוחדות משלהם בזירה פוליטית וכלכלית. איך אפשר להסביר לאותם אנשים על איחוד, אינטגרליות, על כך שכל אחד מאיתנו צריך להשתנות במערכת הזאת?

תשובתי: בדרך כלל אני לא פונה לאנשים כאלה. אני מבין מאיפה נובעות מחשבות כאלה ולכן אני לא מגנה אותם. זה נובע ממעמקי הטבע. מחשבות כגון אלה על אמריקה ובמיוחד על היהודים, על ישראל, על קשירת קשר וקונספירציה כוללת נמצאות בתוך הטבע האנושי.

זה קורה מפני שלקבוצת אנשים,שמכנים את עצמם "ישראל", כלומר "שמכוונים ישירות לבורא", יש הבנה לגבי האינטגרליות של העולם. הם כל הזמן חשבו ודיברו על זה, פיתחו את השיטה הזאת, זוהי חכמת הקבלה. אבל, האנושות לא רצתה לקבל אותה, מפני שהשיטה הזאת הכריחה ואילצה אותם לעלייה מעל האגו שלהם, מעל לטבע שלהם. לכן האנושות התחלקה לשניים: אלה שמשתוקקים לאינטגרליות של העולם, לגילוי המצב הטוב והמושלם של הטבע והחברה, ולכל השאר שמוכנים להקשיב רק לאגואיזם שלהם ולעשות כל מה שהוא מכתיב להם.

אנחנו הרי רואים מה הם כותבים בעיתונים וכיצד הם חושבים. תן להם להתיישב בדעתם, שהווירוס יעשה את העבודה שלו. ואילו אנחנו נדבר על האינטגרליות של העולם, דרך מבנה מיוחד סגור שדרכו אנחנו יכולים לעורר כוחות טובים של הטבע, ואז אנשים יתחילו לחשוב אחרת.

אני מאחל לכם הצלחה! שהווירוס יעבור לידכם באוויר, לא ייפול על אף אחד ולא ידבק אליכם. תהיו בריאים! בואו נחשוב זה על זה, על כך שכולנו רוצים להעביר את הידע הזה לעולם ובאופן כזה להעלות אותו למצב הרוחני.

מתוך שיעור בשפה הרוסית, 15.03.2020

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/6Ykky

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest