דף הבית / המשבר ופתרונו / מלחמה פיננסית

מלחמה פיננסית

ידיעה: ב- 12 השנים האחרונות חוליית אליטה באוצר האמריקאי השחיזה כלים של לוחמה כלכלית, שבעזרתם אפשר להוריד על הברכיים למעשה כל מדינה בעולם ללא אף ירייה.

האסטרטגיה מבוססת על ההגמוניה במערכת הבנקאית הגלובלית, שנתמכת על ידי רשת של בעלי ברית. זהו סוג מלחמה חדשה שמטרתה לעצור את התזרים הכספי של האויב.

באותו הרגע שהבנק נופל תחת השפעתה של הרשת, כאשר הוא מואשם בהלבנת הון או מימון של טרור, הוא הופך להיות לכוד בחיבוק קטלני. זהו גזר דין מוות, אפילו שאותו מוסד פיננסי לא עובד בשטחה של ארה"ב. הבנקים האירופאים אינם מעזים להתווכח עם הווסת (רגולאטור) האמריקאי. הם מבטלים את כל העסקאות עם הקורבן.

העולם על סף מלחמות מטבע

נָאוּרוּ, בורמה, צפון קפריסין, בלרוסיה וליטא נאלצו לבצע את הדרישות האמריקאיות. צפון קוריאה הייתה משותקת. אבל היום העולם יותר מדי מקושר הדדית והסנקציות יכולות להוליד תגובת שרשרת.

תגובתי: היום ארה"ב שולטת על העולם כולו, ולכן סין, האיחוד האירופאי ורוסיה, כל כך רוצים להעלות את המטבע שלהם עד לרמה העולמית. אבל ארה"ב אינה מאפשרת לזה לקרות, בכל האמצעים שעומדים לרשותה. לפנינו מלחמה פיננסית גדולה מאוד. וזה מה שיוביל אותנו להכרת הגלובליות, לגלובליות שלילית, שממנה אנחנו נהיה חייבים לעבור לגלובליות חיובית, מפני שאת הגלובליות עצמה אנחנו לא יכולים לשנות, להיסטוריה ולאבולוציה אין דרך חזרה.

ידיעות קודמות בנושא:
מלחמות מטבעות עולמיות
העולם על סף מלחמות מטבע
ארה"ב הגיעה לקצה התהום הפיננסית

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/PAeI5

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest