מיישר הנשמות

מיכאל לייטמן

התקדמות רוחנית בנויה מירידות, שמשמשות כחומר בשביל הכלי הרוחני בזמן התיקון. אם הרגשת הריחוק מהרוחניות תהפוך לעליה רוחנית, מזה נבנית הנשמה.

יש מיישר זרם, שמיישר זרם חילופין ועושה ממנו זרם ישר. זרם החילופין מגיע לגשר דיודות, הפאזה החיובית עוברת בצד אחד, והשלילית בצד השני, ובסוף ביציאה מתקבל זרם ישר, קבוע. זה מזכיר מאוד תהליכים רוחניים, שבהם הנפילות צריכות להפוך לעליות.

2009-10-01_lesson_bb_achana-he.jpg

בתור הפאזה החיובית פועל האור, בתור הפאזה השלילית מתגלה הכלי, והם עובדים יחד. אני משפיע על הסביבה שלי, והסביבה שלי משפיעה עלי. אני מעביר לסביבה את הרגשת החשיבות שלה והשפלות שלי. כמענה, אני מקבל מהסביבה את הרגשת חשיבות ההשפעה ושפלות הקבלה. אם אני אדאג לארבעה ערוצים כאלה, אז אקבל כוח. כאשר אני נמצא בעליה ויש לי כוח, אז אני משפיע לסביבה. וכאשר אני נופל ואין לי כוח, אז אני מקבל כוח מהסביבה.

זה עובד בדיוק כמו מיישר של זרם חילופין, או שאני נותן להם, או שהם נותנים לי. יוצא שתמיד יש לי כוח. לכן הנשמה נחלקה לשני חלקים – אני וכל השאר מחוץ לי, כדי שאני אתייחס לאחרים כמו אל עצמי. כל זה גם שלי, אבל אני עובד איתו באופן מתחלף כזה, פעם אני נותן כוח, פעם מחזירים לי, פי כמה וכמה יותר ממה שהכנסתי בעצמי.

ואז, מתוך החושך המתגלה בתוכי, מתוך הכלי החדש, מתוך הסביבה אני מקבל מספיק כוח כדי להשיג את כוח (אור) התיקון, ואז אני תמיד נמצא בתנועה מתמדת קדימה, כמו זרם קבוע שהתיישר, ועולה יותר ויותר גבוה.

פוסטים קודמים בנושא:
נגד רוחני
העולם בעיני הבורא

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/2Vbf5

One comment

  1. האם רק גברים רוכשים מסך או גם נשים ?

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest