דף הבית / הכול על הקורונה / מה התחזית לגבי וירוס הקורונה?

מה התחזית לגבי וירוס הקורונה?

שאלה: התפרסמה לאחרונה חוות דעת מדעית בנוגע להתפתחויות במוטציות של הקורונה. מדברים על שלושה תסריטים אפשריים. תסריט ראשון אומר שהמוטציות יהפכו קטלניות הרבה יותר. תסריט שני אומר שהמוטציות יהפכו עמידות בפני החיסונים והתרופות שאנחנו מכירים היום. והתסריט השלישי אומר שהמוטציות יהפכו מסוכנות פחות ויגרמו לאדם רק להתקררות. עוד כשפרצה המגפה אמרת שהיא עומדת להישאר איתנו זמן רב ולהתפתח עם מוטציות וכולי. מה עומד להיות בעתיד עם הקורונה לדעתך?

תשובתי: אני לא מסתכל על הקורונה בלבד, אני מסתכל על כל התהליך שאנחנו עוברים, התהליך שהאנושות עוברת, לפיו היא צריכה בסופו של דבר להתפתח לכיוון תוכנית הבריאה שאותה אנחנו לא כל כך מבינים ולא מכירים, אבל ודאי שיש תוכנית וחוקיות לאותה מערכת טבע, ישנה תוכנית וכיוון התפתחות לכל הטבע, כולל האנושות.

בתהליך הזה עלינו להתקדם כמו הדומם, הצומח והחי על ידי לחץ, הטבע מפתח אותם בלי לשאול את פיהם. בני אדם צריכים להתחיל לעכל את תהליך ההתפתחות והזרימה שבו אנחנו נמצאים, ולהשתתף בו מרצון בכך שנסכים עם תהליך ההתפתחות הזו ונרצה בו. אז נקל על עצמנו בהרבה את התהליך והרגשת ההתפתחות.

שאלה: איך אתה מגדיר את הדרך הנכונה שעלינו לצעוד בה?

תשובתי: התקרבות בינינו עד אהבה, זה מה שהטבע רוצה. הטבע נמשך לחיבור, לאיחוד בין כל החלקים בטבע. מהמפץ הגדול, מהמקור שלנו, שכולו מגיע מאינסוף חלקיקים בדרגות הדומם, הצומח, החי, המדבר, שמתאספים ומתחברים יותר ויותר וכך מתפתחים, אבל בינתיים הם מתפתחים בצורה אגואיסטית בלבד. בהתפתחות הזאת יש את דרגת המדבר, דרגת האדם, שיש לו יכולת לאסוף את כל הפרטים האלה למערכת אחת ולהביא את המערכת להזדהות עם הבורא.

 

שאלה: מה הקשר לקורונה?

תשובתי: הקורונה באה כדי לנענע אותנו. זה תהליך שהתחלנו לפני כמה אלפי שנים שנועד ללמד את האדם שהוא נמצא במערכת שהיא כמו מערכת מחשב. אנחנו נמצאים בתוך תוכנה, והתוכנה הזאת צריכה להוביל אותנו למצב מיוחד וסופי, מצב שבו כולנו מחוברים, החל מאטומים בדידים, וכל הכוכבים, כל הגלקסיות, כל מה שרק אפשר, והכול נעשה על ידי בני האדם הקטנים, האומללים, שקיימים על פני כדור הארץ, הם יתחברו ביניהם ברצון הכי גבוה שיש בטבע. זה הרצון האגואיסטי שבהם, כשהם יטפלו ברצון הזה, דווקא על ידו, הם יתקשרו ביניהם בחיבור ובאהבה.

 

מתוך התוכנית "מבט פנימיאקטואליה בראי הקבלה", 27.9.2021

 

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/51ta3

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest