דף הבית / קבלה ומדע / טבע / מבול חדש

מבול חדש

במאמר אקולוגי שהתפרסם לא מזמן, קראתי ש"אסונות טבע מצביעים על כך שהעולם נכנס לעידן של חוסר יציבות אקלימית. כתוצאה מהאטת סיבוב כדור הארץ, מתווספים 1-2 שניות לאורך היממה בשנים האחרונות.

דווקא זו הסיבה העיקרית להפרה של האיזון האנרגטי של כדור הארץ, של המכונה החשמלית העצומה הזו. כדור הארץ נכנס לשלב הראשון של תהליך המעבר הגלובלי. היחלשותו של השדה המגנטי של כדור הארץ, נצפתה עוד בתחילת המאה ה-20, וירידה יציבה בתדירות הסיבוב, נצפתה עוד בתחילת שנות ה-90. ירידה במהירות הסיבוב של כדור הארץ בשנייה אחת בשנה, מייצרת פליטת כמות עצומה של אנרגיה תרמית.

מערכת השמש עם כדור הארץ, נעה בגלקסיה לפי מסלולים ספירליים אליפטיים. צעד הזמן הגדול שווה ל-200 מיליון שנה, וצעד קטן שווה ל-26,000 שנה. חצי מחזור, 130 מאות שנים, תואם לתאריך של המבול העולמי האחרון (11,100 שנים לפני הספירה).

השלב הראשון, הוא קצר, פעיל. מתרחשת בלימה מהירה של כדור הארץ, והפרשה של כמות עצומה של חום, דבר שמביא להתחממות גלובלית. בשלב השני, השדה המגנטי מתייצב, כדור הארץ מגדיל לאט לאט את תדירות הסיבוב, דבר שמביא להתקררות, הקרחונים שוב חוזרים למצב הקודם והאוקיינוס יגיע לרמתו הקודמת. בשלב השלישי, האיזון האנרגטי של כדור הארץ מתייצב.

לאחר המבול העולמי האחרון, החלה הגירה מאסיבית של בני אדם ממזרח למערב, ואילו עכשיו עתידה להיות הגירה למזרח".

אני חושב שאנחנו חייבים לשקם את האיזון בינינו, להוות חברה אחת יחידה, זה יאזן את כל הפרמטרים של כדור הארץ, מפני שהאנרגטיות של חברה מתורבתת היא מעל לכל שאר המערכות. בכוחנו להסדיר ולווסת את כוח האיחוד מעל האגו האישי.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/j8TKF

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest