דף הבית / אקטואליה / ישראל היום / להפיק אנרגיה

להפיק אנרגיה

שאלה: ישראל חתמה על הסכם ליצוא גז טבעי לאירופה דרך מצרים, זה צעד נוסף בדרך להתבססות של ישראל כמעצמת גז טבעי. בלבנון השכנה מאיימים עלינו כמובן, אבל בינתיים הגז הישראלי אולי דווקא יעזור לנו להוציא את לבנון ממשבר האנרגיה. אולי מגיע לנו כל הכבוד על כך שהפכנו למעצמה אזורית לפחות של גז, ואולי לזה התכוונו בפסוק "ארץ זבת חלב ודבש"?

תשובתי: לא, אני מקווה מאוד שנהיה מעצמה ומקור לשלום בכל העולם, לחיבור, לימוד של מה זה נקרא קירבה, ואז לא נצטרך נפט וגז וכלום, יהיה לנו מספיק מקורות כוח. עלינו לדעת רק שקירבה בין בני אדם תלויה בקירבה בין בני ישראל, וזה מה שיספק לעולם אוצר של כוחות.

שאלה: האם לדעתך יש לנו עוד משאבים שעוד לא גילינו?

תשובתי: זה לא חשוב, אנחנו צריכים להיות האוניברסיטה של העולם, אנחנו צריכים להסביר לכל העולם איך צריכים לחיות, ואז נדע איך להוציא את האנרגיה מהטבע.

שאלה: איזו אנרגיה אתה רואה באופק?

תשובתי: אתה מכיר את הנוסחה E=mc² להפקת אנרגיה? בכל גרם חומר יש אנרגיה עצומה, אז נניח שתדע איך להוציא אותה מהחומר. היום אין לנו את הידע הזה, כי אנחנו לא יכולים לחדור לעומקי הטבע, לגשת למטרה, כדי לדעת את מהות הקיום שלו. אפשר לפצח את החומר על ידי זה שמתעמקים בטבע האדם, אנחנו נדע איך להוציא את הכוח הכי גדול מהחומר, שזאת אהבה. נוכל לפרק כל אטום ולהוציא ממנו את אותו כוח. הבורא ברא את האטום והחדיר לתוך האטום את האנרגיה הזו.

 

מתוך התוכנית "מבט פנימי – אקטואליה בראי הקבלה", 20.6.2022

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/bohU7

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest