דף הבית / חכמת הקבלה / גלגול נשמות / לגלות את הקשר בין הנשמות

לגלות את הקשר בין הנשמות

laitman_2008-11-14_7127_70.jpg

היום כל האנושות מהווה מערכת גלובלית אחת. אם במערכת הזאת אנחנו מתקנים את הקשר בינינו, אנו מתקנים את הנשמות, ובתוך הקשר הזה מגלים את הבורא. כאן, בעולם הזה, במשך החיים האלה.

מחוכמת הקבלה ידוע, כי שבירת הנשמות התרחשה בזמן ירידתן מלמעלה למטה, באחת מהרמות הרוחניות הגבוהות ביותר. עד אז, כל הנשמות היו נשמה אחת כללית, שנקראה אדם הראשון.

האדם הראשון נשבר למיליארדי חלקים, וכולם, ללא יוצא מן הכלל, נפלו לעולם הזה. דווקא מהחלקים האלה הופיעה כל האנושות כולה. אין הבדל בין הנשמה הכללית הזאת לבין כל אדם בעולם הזה. אנחנו רק צריכים להבין, שאנו נמצאים במערכת סגורה, שבה כל אחד שקוע עמוק בתוך האגו שלו. ובצורה כזאת חיים 7 מיליארד החלקים הללו. כל אחד מהם גדל תחת השפעת האגו הטבעי והמיוחד רק לו, עד לזמן המיוחד הזה – עד הרגע, שבו התגלה הקשר השבור בינינו, מיליארדי קשרים שבין כל אדם לכל השאר.

אומרים שדרך חמישה אנשים, האדם מכיר את כל האנשים בכל העולם. אנחנו עוד נגלה, שכל אחד מאתנו קשור בכולם במלוא מובן המילה! רק שהקשר הזה הוא רע, הרי כל אחד מתייחס לאחרים מתוך האגו שלו בלבד. אנו לא אשמים בכך שהאגו קיים בנו – קיבלנו אותו מלכתחילה. אבל מאחר והוא מתגלה כעת, אנחנו חייבים לתקן אותו. חוץ מזה, לא צריך לעשות בחיים דבר. הרי אם אנחנו מתקנים את הקשר בינינו, אז בו אנו מגלים את אותו עולם אין סוף.

לפי המידה שהאדם מגלה את הקשר הנכון שלו עם האחרים, ביחסו הנכון אליהם הוא מתחיל לחוש את הכוח העליון, כוח הנתינה והאהבה. כך הוא יוצא מעבר לגבולות של תפיסת העולם הפנימית שלו ומתחיל לראות את העולם כמו שהוא קיים מחוצה לו, ובתוכו האדם מגלה את הבורא!

אנחנו חייבים להשיג את כל זה בדורנו הנוכחי דווקא. כל התנאים גלויים, כל המקובלים כבר כתבו על כך וייסדו בשבילנו את השיטה, נותר לנו רק לממש אותה. עומדים לרשותנו כל התנאים!

ידיעות קודמות בנושא:
הכוח הגדול של ההשפעה
המשבר הוא גילוי השבירה
אנחנו כמו דגים ברשת
ידיעות נוספות במדורים: משבר עולמי, אדם הראשון

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/si1eq

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest