יישׂום

laitman_2010-03-12_9584-70.jpg

אנחנו עשׂינו עבודת הכנה גדולה. את כל השאר אנחנו נוכל לעשות רק במצב של יישׂום. אין יותר מה להסביר, אין יותר במה לעסוק ואפילו אין יותר מה לפרסם. אנחנו שׂבענו ממה שניתן לכנות "הכנה להכנה". הגיע הזמן להכנה ריאלית, מעשית לכניסה לעולם הרוחני. עברנו אין ספור פעמים על כל חומרי הלימוד, הודפסו ויצאו לאור הרבה ספרים, כנסים נערכים בזה אחר זה. כל מה שהקבוצה תעשׂה, אם היא לא תיגש ליישׂום המעשׂי, נתחיל לרדת. ללא פעולה פנימית אמיתית אנחנו נכניס שינויים חיצוניים קוסמטיים, אשר יהיו לנו רק לנזק.

הרי אנחנו כבר לא לבד: הופיעו אצלנו כבר הרבה "ילדים", בתי "קבלה לעם" וקבוצות רבות ברחבי הארץ והעולם. אנחנו חייבים להרגיש אחריות ביחס אליהם, אנחנו חייבים היום למשוך ולהביא אלינו את הכוח העליון, כדי לדאוג להם בצורה נכונה ולתת דוגמה לכל האנושות שאנחנו מציגים ומדגימים מה זה המרכז הרוחני שלו.

את כל זה ניתן לממש רק בעזרת כוח הערבות שבינינו, אם אנחנו נקבל החלטה: "נעשה ונשמע!". צריך להתחיל ליישׂם את האיחוד, ובו כבר יתגלה הכוח העליון. המדרגה הבאה נדמית לנו כגבוהה מאוד, רחוקה מאוד, אך למעשה היא עוד הרבה יותר גבוהה ורחוקה ממה שאנחנו חושבים, כי הרי היא מנוגדת לטבע שלנו. אך אנחנו חייבים לקבל את התנאי שלה ובכל הכוחות להשתדל לקיים אותו, על ידי התקפת הסתערות מאוחדת.

והנה, עכשיו אנחנו מכינים את עצמנו, כדי ליישׂם את זה בכנס. לא יהיו שום הנחות וויתורים. כי הרי מפקידים בידינו אחריות על המון קבוצות. עדיין איננו רואים ואיננו מרגישים, עד כמה העניין הזה הוא רציני, חיוני, אידאולוגי וזועק. אנחנו הכנו קרקע וכעת הזרעים שלנו מתחילים להצמיח שורשים עמוקים ועוצמתיים בכל מקום. אז בואו נעשה את מה שצריך.

מתוך שיעור על מאמרו של בעל הסולם "הערבות", 15.10.2010

ראה מאמרים קודמים בנושא:
כוננות מספר אחת
דורשים ערבות!
הזכייה הגדולה ביותר

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/1dEoX

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest