יום האישה!

נשים יקרות,

יום האישה הוא הזדמנות לכוון זרקור ולהאיר על הכוח הייחודי שלכן. החג הזה צר וקצר מדי להכיל את ההודיה על תרומתכן האדירה.

ברור לנו שאם העולם היה מתפתח לפי רצון הנשים הוא היה אחר לחלוטין. אבל לצערנו בעולם מתגלה רע, והוא לרוב מתגלה דרך הגברים, כך שגם עבודת התיקון העיקרית מוטלת עליהם.
לא לחינם כתוב "בזכות נשים צדקניות נגאלו ישראל ממצרים". בלי נשים הגברים לא היו יכולים להצליח במאומה; בלי אימהות ומורות, רעיות ומנהיגות, האנושות הייתה מקרטעת. ולכן אני מקווה מאוד שתעזרו לגברים להתגבר על הטבע האגואיסטי שלהם, כדי שנזדרז כולנו בתיקון העולם. הסיוע והתמיכה שלכן יכול להזניק את העולם ולהביא שינוי לטובה לאנושות כולה. בלעדיכן זה לא יקרה, העולם רק יתדרדר מטה מטה. בזכותכן יש תקווה שהעולם ייחלץ מנפילה ויתחיל להרקיע שחקים.
אני מקווה שמשנה לשנה יצטרפו יותר נשים ללמוד את השיטה שלפיה העולם מתקיים, ויכירו את הכוחות שמנהלים אותו ואת שיטת תיקון האדם בעולמנו. כי בכל יום מתגלה עד כמה יש לתקן ולשנות, ונשים שלומדות את שיטת החיבור הופכות להיות חלק מרכזי בתיקון, דווקא הן הכוח שירומם ויעלה את העולם ממצבו העגום. הן שיביאו לאיחוד ואיזון.
אני מאחל לכן כל טוב, אושר, בריאות. שהמחשבות והשאיפות שלכן יתגשמו ויתממשו בעולמנו, שהכוח העליון יעבור דרככן לעולם וימלא אותו בטוב. אז נראה כולנו איך הבורא מנהל את עולמו דרך כוח האישה ומביא אותו למצב טוב, להתפתחות יפה, שממלאה את כולם בשמחה.
תודה לכן!
עוד על נשים בעולם החדש: bit.ly/37tTw74

מתוך התוכנית "חדשות ברוסית", 4.3.2021

 

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/WDJQf

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest