ידע לעולם

הכנס בבולגריה, שיעור מס' 2

בעל הסולם כותב שהמטרה העיקרית שלנו היא "לפוצץ את מחיצת הברזל" שמפרידה בין חכמת הקבלה וכל האנושות. כי אם לא נעשה זאת, אז האנושות תמשיך להתדרדר.

אני כבר כתבתי לא פעם על כך, שהגיע המשבר וחייבים לעשות משהו, אבל אף אחד לא הסכים איתי. אחרי שהמשבר התגלה במלוא עוצמתו, אני המשכתי לכתוב על כך שהוא יימשך עוד שנים, עשרות שנים, עד שהאנושות תשתנה. אבל לאנשים היה נדמה שהמצב משתפר, שהמשבר מסתיים וכבר הכול בסדר.

האנושות לא מבינה שהיא נמצאת במצב של חוסר תקווה ובמבוי סתום. אין לה אמצעים לשנות משהו. היא מתקדמת בדיוק לפי המסלול שנקבע מראש שנשלט בידי שני כוחות: חיובי ושלילי.

בוודאי שאנשים היו רוצים לפתור את התעלומה הזאת, אבל הם לא יכולים ולא יודעים כיצד לעשות זאת. כי בעולם שלנו, מתחת ל"מחסום", מתחת לגבול שמבדיל בין העולמות העליונים והעולם שלנו, אין שום כוח שנכון להיום היה יכול לאפשר לאדם לתקן את החברה, את המשפחה, את הפוליטיקה, את הכלכלה והאקולוגיה. שום דבר, אלא הכול רק מתדרדר. לכן, אנחנו בעלי ידע קטן מאוד מתוך התהליך הזה ובעלי יכולת התיקון, חייבים להביא את זה לעולם.

הדבר שמחייב אותנו הוא אהבת הזולת, שהיא החוק העיקרי של הבריאה. לא של העולם הצר והקטן המלאכותי שלנו שבתוכו אנחנו קיימים, אלא של כל יתר העולם האדיר החיצון. לכן אנחנו עושים זאת.

מתוך כנס בולגריה, שיעור מס' 2, 01.11.2013

ידיעות קודמות בנושא:
ייעודה של חכמת הקבלה
הזהרתו של בעל הסולם
מחיצת ברזל לפי הזמנת הלקוח…

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/oNzwf

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest