דף הבית / קבלה ומדע / חיידקים מתקשרים 

חיידקים מתקשרים 

מחקר: ביולוגים באוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו גילו כי החיידקים, שלעתים קרובות נתפסים כיצורים נחותים, בודדים, הם למעשה מתוחכמים למדי באינטראקציות החברתיות שלהם וביכולת שלהם לתקשר אחד עם השני, באמצעות מנגנוני איתות חשמליים הדומים לתאי עצב במוח האנושי.

תגובתי: כל חלקי הטבע, הכוללים את הדומם, הצומח והחי, מקושרים באופן הדדי ואינטגרלי, ורק הרצונות והמחשבות של האדם הם אגואיסטיים לחלוטין. כמו שאמרו חז"ל: "בראתי יצר הרע", כלומר אין באדם שום דבר חוץ מאותו יצר הרע, אגו, רצון לקבל רק לעצמו, וכדי לאזן אותו, האדם צריך שיהיה לו רצון להשפיע לאחרים.

השפעה הדדית קיימת בטבע באופן אינסטינקטיבי, אלא שבחברה האנושית היא לא קיימת, אבל האדם יכול להזמין את כוח ההשפעה לפי חוק השתוות הצורה. אם קבוצה של אנשים מחליטה להתייחס זה לזה כאחד שלם, ולומדת על מערכת הקשר הנכונה ביניהם, אז הם מעוררים על ידי פעולותיהם את הכוח החיובי, כוח ההשפעה והאהבה, כוח הבורא. ניתן ללמוד זאת במאמרי החברה של הרב ברוך אשלג.

כל מה שמתרחש בעולמנו קורה רק במטרה לאלץ את בני האדם, לגלות את הבורא בקרבם, ובמיוחד את היהודים שכבר חוו זאת בעבר, ולאחר מכן להעביר את שיטת החיבור הזאת לכל האנושות. העיכוב בגילוי השיטה, הוא הגורם לשנאת היהודים, לאנטישמיות. עלינו ללמוד איך להידמות לטבע, ולפעול כמו קהילת החיידקים.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/0aJsd

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest