דף הבית / אקטואליה / חדשות מזויפות

חדשות מזויפות

הערה: עידן חדש של חדשות מתחיל, מופיעות חדשות "מזויפות". אומרים כי רשתות נוירון  (GAN) כבר מאפשרות ליצור קליפים שבהם בני אדם נראים עושים את מה שלא עשו, ואומרים את מה שלא אמרו מעולם. זה נחשב העתיד.

תשובתי: זה טוב, מפני שהדבר מסיר את כל הגבולות בין בני האדם. אני הרי לא יודע מי אתה ומי אני, ומה אתה או אני אמרנו או לא אמרנו. זה "מפזר" אותנו לכל מיני כיוונים, אנחנו לא נוכל להתייחס כך זה לזה. למשל, כעת מצלמים אותך, אחר כך יושיבו אותך כאן בבגד ים בסביבה לא יודע של מי ושל מה, ותדקלם כאן לא יודע מה.

הערה: וישלחו לאשתי…

תשובתי: כן. אבל בזמן הזה גם האישה כבר תבין שאין אמת בעולם לחלוטין. ההבנה שבעולם שלנו אין אמת, ואיננו יכולים להתייחס בשום אופן למה שמעבירים לנו בכלי התקשורת, זה הדבר העיקרי. זה לגמרי מנתק אותנו מהעולם. כל זה יהפוך אותנו עד כדי כך שאנחנו נתחיל להתייחס אחרת לעולם. אנחנו נדרוש אמת, כלומר נרצה לעבור למדרגה הבאה, למערכת הבאה, למערכת של קשר פנימי בינינו, אהיה חייב לראות זאת אחרת לא אוכל להתקיים.

אני מקווה שזה יקרה ומהר. ועד אז האנושות "תצחק" על עצמה. כיום קיים תוהו ובוהו בעולם המידע! למעשה זהו תוהו ובוהו של השפעה על בני האדם. כלומר זו לא  הפגנה של אלה נגד אלה, אין כאן לא אלה ולא אלה, ואין נגד ובעד. המצב נפלא!

האדם מנוער בכזו צורה, שלא רק שלא יכול לקום, אלא אין שום יסוד מתחת לרגליו. רק אנשים קרובים ובני משפחה הם באמת אלה שקרובים יקרים, וקרובים, אלה שהם יקרים וחוץ מזה, שום דבר. איך אפשר להתקיים כך, הרי זה ילך, יתרחב ויעמיק. בעיקרון זה יביא לכך, שכל כלי התקשורת ייעלמו. כל הטלפונים, פלאפונים, כל "הצעצועים" שמבלבלים אותנו היום, ייעלמו, מפני שאין להם כל משמעות לדבר על שום דבר.

שאלה: האם נעבור לכזה קשר, כמו זה שקיים עכשיו אצלך ואצלי שאנחנו יושבים יחד ומתחילים לשמוע זה את זה?

תשובתי: כן. אבל גם הקשר הזה מבוסס על מי שאנחנו היום ואילו אנחנו כבר נהיה אחרים לגמרי. כלומר כל זה יביא לכך שהאדם ידרוש אמת. מתוך הדרישה הזאת יופיעו כלי תקשורת אחרים לחלוטין, שנובעים מלב אל לב, ולא בדרך של "בלבול" דרך מקורות ביניים. באופן הזה כלי התקשורת, כבר לא יתקיימו.

אני מאחל להם להיעלם כמה שיותר מהר! מפני שאם היום אלה חדשות מזויפות, אז מחר זה יהיה כבר הפקר כולל ובהמשך תבוא האמת.

מתוך תוכנית הטלוויזיה "חדשות עם מיכאל לייטמן", 12.07.2017

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/v2jcs

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest