דף הבית / קבלה לעם / ספר הזוהר / זה היה נס אמיתי!

זה היה נס אמיתי!

laitman_2009-09_2145_70.jpg

שאלה: איזו התקדמות רוחנית קיבלנו מכנס "זוהר לעם" 2010?

תשובתי: עברנו שינויים גדולים מאוד. אני הרגשתי שעַם ישראל לא סתם קיבל את ספר הזוהר, אלא חזר אליו! זו לא הייתה קבלה של משהו חדש, אלא שמחה של אנשים שנבעה ממציאת הדבר שאיבדו בעבר.

יכול להיות שהם בעצמם אינם מסוגלים להסביר את מה שקרה להם, אבל אני ראיתי שכך הרגישו נשמותיהם. הם הרגישו שמצאו את מה שאיבדנו לפני אלפיים שנה, ועכשיו הם אינם לומדים את ספר הזוהר, אלא נזכרים בו. הם אינם לומדים משהו חדש, אלא שמחים בחזרתו של הדבר שאבד להם פעם.

לכן אני מרגיש שכל עם ישראל קיבל עלייה רוחנית גדולה בעקבות הכנס, ולא רק אותם האלפים שהיו עימנו.

הייתה התקדמות גדולה בהפצת חכמת הקבלה בעם ישראל, שאליהם אחר כך תצטרף כל האנושות. אנחנו נגיע לכך שכל בבל, כל האנושות, תחזור למקור הרוחני שלה. יש בי תקווה שכל הנשמות יתאחדו לנשמה אחת של אדם הראשון עוד בימינו, ואנחנו נשיג את המצב של גמר התיקון השלם, עולם אין סוף, הנשמה המתוקנת הכללית.

אני האמנתי, קיוויתי וציפיתי, וההצלחה הייתה הרבה מעבר למצופה. אני חושב שמלמעלה פותחים עבורנו אפשרויות עצומות לתיקון הטבע שלנו. מצפה לנו עבודה קשה, מיוחדת, חשובה ונעלה. עלינו להיות אסירי תודה שהבורא החליט שדרכנו תתבצע מחשבתו הגדולה.

עכשיו על כולנו, כל המשתתפים בכנס, להמשיך ולהפיץ את חכמת הקבלה בעם ישראל. בעזרת ההפצה, בעזרת כוח האור שטמון בספר הזוהר (כפי שכותב בעל הסולם בעיתון "האומה", ובהקדמה לספר הזוהר, סעיף ע') כולנו נתאחד לעם אחד. זה אפשרי רק על ידי איחוד הלבבות, זה אפשרי רק על ידי הכוח של המאור המחזיר למוטב, שמעלה אותנו מעל האגואיזם שלנו.

אני רוצה להודות לכל האנשים שהגיעו אלינו מכל קצוות העולם כדי להשתתף בכנס הזה. יחד אנחנו נוכל לעשות את התיקון הגדול הזה, ובהתאם למהירות שזה מתפשט כעת, זה אמור להתרחש ממש בקרוב.

עדיין לא הגיעה העת לגלות את העומק האמיתי והגדלות של כל מה שמתרחש, אבל ניתן לומר שאנחנו ביצענו תיקונים פנימיים גבוהים ובעלי עוצמה, ובקרוב זה ישתקף בנו ובעולם כולו.

מתוך שיעור ערב על ספר הזוהר, 25.02.2010

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/daf66

One comment

  1. הדס מקבוצת ישראל

    לחיים:)

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest