דף הבית / אקטואליה / התקשורת כמעצבת מציאות (חיים חדשים – 637)

התקשורת כמעצבת מציאות (חיים חדשים – 637)

במשך הדורות, התקשורת בין בני אדם הלכה והתפתחה. כיום הדור הצעיר ניזון ממה שיש לו בתוך הסמארטפון, לכן איבדנו קשר איתם. (הרב ד"ר מיכאל לייטמן בשיחה עם אורן לוי וטל מנדלבאום בן משה)

תוכנית הטלוויזיה "חיים חדשים" בנושא "התקשורת כמעצבת מציאות".

לצפייה/האזנה: | MP3 אודיו | MP4 וידאו |

להורדת התוכנית: | MP3 אודיו | MP4 וידאו |

תקציר השיחה:

במשך הדורות, התקשורת בין בני אדם הלכה והתפתחה. כיום הדור הצעיר ניזון ממה שיש לו בתוך הסמארטפון, לכן איבדנו קשר איתם. כיום התקשורת שולטת בכל, ומי ששולט בתקשורת שולט בעולם. נקודה.

הכסף מנהל את התקשורת, שמנהלת את העולם. הסיקור התקשורתי בעולם נגד ישראל נובע מנטייה טבעית לשנאת יהודים בתוספת כסף. אי אפשר לעצור את מה שקורה באינטרנט, כיום האינטרנט הוא התקשורת האמיתית של הציבור.

אם היהודים שמרגישים אחריות היו משקיעים בהסברה באינטרנט, היה אפשר להתמודד עם מה שקורה שם. אילו התחברנו סביב ההסברה ברשת, החיבור בינינו היה מגביר את ההצלחות פי כמה וכמה.

בהסברה צריך לגלות את האמת, במקום השקרים שמופצים על ישראל. בנוסף, להראות לכולם עד כמה אנו מחוברים בינינו, ולהכניס בכך רוח טובה לרשת. להראות שהאיסלאם האמיתי מדבר על "ואהבת לרעך כמוך", ושאנחנו רוצים להתחבר עימם. להראות לעולם שישראלים מחוברים, ובזה כוחנו, ואם ילמדו זאת מאיתנו, יהיה טוב לכולם.

תוכניות קודמות:
איך להיות אדם טוב? (חיים חדשים – 636)
הטוב, הרע והאדם (חיים חדשים – 635)
ממשלת התאגידים הבינלאומיים (חיים חדשים – 633)

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/tCMKB

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest