התאחדות יעילה

כנס בסוצ'י. שיעור מס' 5.

שאלה: האם חברים שרכשו ניסיון בהעברת מעגלים אינטגרליים בסוצ'י יכולים ליצור "אקוואריום" במקומות שלהם?

תשובתי: אם הם כמה אנשים, והם באמת תפסו בצורה נכונה את מה שקורה כאן ולא מה שנדמה להם, אז יכול להיות שהם יכולים. קיים הבדל גדול בין מה שיש לבין מה שכל אחד תופס.

לכן, אם הם תפסו הכול בצורה נכונה ויכולים לקחת איתם את התבנית של העברת מעגלים אינטגרליים, ליצור אותה מחדש בצורה נכונה באזור שלהם, ליצור שם מצב דומה, כלי, אז ודאי שזה היה נפלא.

הייתי מייעץ לחשוב על העתיד, אבל לא על כנסים בינלאומיים גדולים שבהם נוכחים אלפי בני אדם, אלא על "אקווריומים" קטנים שבהם מתאספים אנשים בעלי אותה שפה, אותה תרבות, אותה מנטליות, שיכולים להתחבר במהירות ובצורה נכונה ביניהם וליצור כלי רוחני.

אז, נניח, כאן ייווצר כלי אחד, שם, כלי אחר, וכולי, כלי שלישי, רביעי וכולם משתפים פעולה באופן הדדי ביניהם, אבל כל אחד בכל זאת נבדל לפי המנטליות שלו. אנחנו רואים שכך זה קורה: מזרח אירופה, זה לא מערב אירופה. רוסיה, קזחסטן, בלרוסיה, אוקראינה, זה לא ישראל ואמריקה הדרומית, זו ודאי לא ארה"ב וקנדה.

בסופו של דבר, ייווצרו "אקווריומים" אזוריים, קבוצות, שיתחילו בצורה רצינית מאוד לעבוד על התאחדות והתלכדות פנימית. וזה יהיה הכנס האמיתי. וכאשר אנשים מתאספים לשלושה ימים, אבל ללא התעמקות פנימית רצינית, אז צריך להודות שזה לא נותן את האפקט הרצוי.

מתוך שיעור מס' 5 בכנס בסוצ'י, 14.07.2014

ידיעות קודמות בנושא:
ההתקדמות האינטנסיבית בתוך ה"אקווריום"
תשקיעו מאמצים!
בסיס לחיבור משותף

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/a1IQD

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest