הרצון החדש

Laitman_2011-12-06_8039_w.jpg

התוכנית שלנו להיום היא בירור הדבר העיקרי, הראשי, שהוא החיפוש אחר הרגשת הכוח העליון.

הרבה מהחיפוש הזה שייך לפסיכולוגיה של האדם, מפני שאנחנו מתחילים הכול מהדרגה הפסיכולוגית הפשוטה שלנו, כמו כל אדם בעולמנו. אבל בהמשך, מהפסיכולוגיה הפשוטה אנחנו מתחילים לעלות גבוה יותר. מדוע? מפני שהשאיפה וההשתוקקות שקיימת בנו, שאיתה אנחנו עובדים, נקראת ה"נקודה שבלב".

אותה אנחנו צריכים לפתח. אותה אנחנו צריכים להרחיב. היא צריכה להיות מולנו כגדולה ביותר, כמשהו שממלא את כל קו האופק שלי, כמשהו שדרכו אני מתחיל להרגיש את הטבע, את הנצחיות שלו, את השלמות, את ההרמוניה, את הכוח העליון, את המידע, את הכול! זה יכול להתרחש רק אם אני אפתח את ה"נקודה שבלב" שלי.

ל"נקודה שבלב" אין כבר שום שייכות לפסיכולוגיה הפשוטה. היא מופיעה רק אצל אנשים מיוחדים, שלאחר תקופות חיים רבות בתהליך האבולוציה שלהם, ההתפתחות שלהם, הגיעו למצב שמופיע בהם הרצון כלפי השכבה החדשה, הרצון להגיע לדרגת ה"אדם". הם התפתחו דרך החומר ה"דומם", ה"צומח" וה"חי", עברו גלגולי חיים רבים, בהיותם כבר בצורה של "אדם" בעולם שלנו, ועכשיו מופיע בהם רצון חדש שמתחיל בנוסף לכול לפתח בהם את הרגשת הכוח העליון של הטבע.

בימינו הרצון הזה כבר מופיע במיליוני בני אדם בעולם. וקיימת השיטה למימוש הרצון הזה.

מתוך שיעור מס' 3 מהכנס בליטא, 24.03.2012

ידיעות קודמות בנושא:
לפתח רגש לבורא
שלבי ההתקדמות אל הבורא
מערכת רב תוכניתית

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/WZ3H6

2 comments

  1. שלום לכבוד הרב היקר ולכל קבוצת בני ברוך,
    פשוט מדהים ישבתי היום באוטובוס וקראתי את הספר שלך שיחות על שלבי הסולם חלק ג' ואני קוראת ועולה בי השאלה איך אני אמורה להרגיש אותו מה עושים בדיוק הרי מה שמתבקש תכלס זה לבסוף להרגיש אותו, ועכשיו נכנסתי לבלוג וראיתי את מה שכתבכם , תודה רבה
    מכל הלב.

  2. היום הבנתי שאמרת שנחוץ הכרת רע (לא חייבים לסבול)בעולם בשביל להגדיל את הנחיצות בקבוצה להתקדמות שאלתי:ילדים רכים נרצחו בטולוז בשבוע שעבר והלילה נשרפו ברחובות ילדים רכים יחד עם אביהם שניסה להצילם. האם ההרג הנוראי הזה של הילדים בשבוע זה לא מראה ומרגיש ככאב וסבל נוראי, ממש אובדן הדור הבא,שיכול לדחוף חזק?

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest